آغاز انتشار بروزرسان اندروید ۸٫۰ اوریو برای V30 ال جی

  • توسط مهتاب جهاندار
  • ۲۹/۱۰/۱۳۹۶
  • ۰

به تازگی بروزرسان اندروید ۸٫۰ اوریو برای فبلت پرچم‌دار V30 ال‌جی به شکل قریب الوقوع منتشر شده که به نظر می‌رسد به مرور زمان دردسترس همگان قرار می‌گیرد. در واقع برخی دستگاه‌های ال‌جی v300S SK Telecom بروزرسان اندروید ۸٫۰ اوریو را دریافت کردند.

البته صاحبان این گوشی‌هوشمند در ایالات‌متحده و اروپا در حال حاضر بروزرسان را دریافت نکردند و جدیدترین بروزرسان آنها v10c نوقا است. به تازگی کاربر LGUS998 ادعا کرده بزودی بیشتر کاربران این گوشی‌هوشمند، بروزرسانی را دریافت خواهند کرد.

گفته شده بروزرسان اندروید ۸٫۰ اوریو روی اسمارت‌فون‌های قفل شده ایالات‌متحده دردسترس است. البته در حال حاضر بروزرسانی وجود نداشته و ممکن است منبع ناشناس آن را بوسیله ابزارهای دیگری بدست آورده است.

از آن‌جایی که این بروزرسان روی تلفن‌های‌هوشمند V30 با رام US99819f در حال تست است، بزودی منتشر می‌شود. امید می‌رود مدل‌های H930  اروپا نیز بزودی به سیستم‌عامل اندروید ۸٫۰ اوریو مجهز شوند تا بیشتر کاربران این فبلت شاهد نسخه اندروید ۸٫۰ آن باشند.

به هر حال برای کسب جزئیات بیشتر باید منتظر ماند و نمی‌توان به شایعات بی‌اساس پرداخت. احتمالا ال‌جی بزودی رسما خبر انتشار بروزرسانی را اعلام می‌کند و این مدل نیز از اولین گوشی‌های‌هوشمند دریافت کننده بروزرسانی خواهد بود.

 

قبلی «
بعدی »

پاسخی بگذارید

آخرین اخبار

یادگیری و آموزش

بازی و اپلیکیشن

تلگرام تکفارس