بهترین برنامه های ویرایش تصاویر در گوشی

بهترین برنامه های ویرایش تصاویر در گوشی

- دراخبار تکنولوژی
0
۰

تعداد بیشماری برنامه های ویرایش تصویر برای دستگاه های اندروید و iOS وجود دارند. ما از این بین تعدادی را که مناسب تر هستند انتخاب کردیم و در ادامه به  معرفی آن ها می‌پردازیم.

برنامه های داخلی مربوط به تصاویر

 پس از آپدیت iOS 11 به برنامه Photos قابلیت های زیادی اضافه شد و اکنون کار های عادی ویرایش مانند تنظیم روشنایی، برش تصویر و فیلتر گذاری های مختلف را به خوبی انجام می دهد. برای اندروید هم برنامه Google Photos موجود است اما برای ویرایش های تخصصی نیاز به برنامه های دقیق تری است.

Lightroom CC

مدتی پیش شرکت Adobe تمام انرژی و منابع خود را برای آپدیت کردن Lightroom بر روی گوشی ها گذاشته بود. این تلاش ها نتیجه داد و بر روی گوشی ها با این برنامه تجربه نرم افزار های دسکتاپ به ارمغان آورده شد. با این نرم افزار شما با فشار یک دکمه می توانید تصاویر را بصورت خودکار ویرایش کنید. همچنین فایل های RAW را پردازش می کند. این برنامه برای ویرایش های حرفه ای و بیشتر برای مناظر طبیعی مناسب است.

Snapseed

برنامه Google Snapseed بهترین تعادل را بین قابلیت های گوناگون و رابط کاربری آسان برقرار می کند. این برنامه نوعی هوش مصنوعی دارد که ابتدا صورت افراد را شناسایی می کند و سپس برخی قابلیت های ویرایشی را در اختیار شما قرار می دهد. همچنین شما می توانید این قابلیت را خاموش کنید و بصورت دستی به ویرایش تصاویر خود بپردازید.

VSCO

اگر در اینستاگرام فعالیت زیادی دارید این برنامه برای شما ایده‌ آل خواهد بود. وجود تعداد زیادی فیلتر های مختلف برای عکس های شما در کنار قابلیت های ویرایشی بالا ، آن را به گزینه ای مناسب تبدیل می کند. این برنامه یک سرویس اجتماعی کامل را در خود دارد که می توانید به افرادی که این برنامه را دارند و شما آن ها را فالو کرده اید پیام و بفرستید. همچنین VSCO دستورالعمل ها و راهنمایی هایی برای استفاده هرچه بهتر از این برنامه دارد. همچنین از دیگر قابلیت های آن ویرایش GIF ها است که به نوبه خود جالب است.

Prisma

این برنامه متفاوت و جالب بیشتر برای ویدئو ها و قرار دادن افکت و فیلتر روی آن ها بکار می‌رود. اما این از قابلیت های گوناگون Prisma برای ویرایش تصاویر کم نمی‌کند. این برنامه می تواند تصاویر را به طرز جالبی هنری کند. این برنامه استایل های خاص خود را برای این کار دارد اما شما می توانید استایل خاص خود را بسازید و از آن استفاده کنید. اگر به دنبال برنامه ای متفاوت هستید و سلیقه ای خاص دارید این برنامه برای شما مناسب خواهد بود.

نقطه ضعف این برنامه نیاز دائم آن به اینترنت می باشد. حتما به یاد داشته باشید که در هنگام استفاده از این برنامه watermark را خاموش کنید. لازم نیست دیگران بدانند که شما در کجا تصویر خود را ویرایش کرده اید.

Photoshop Express

این برنامه قدرتمند در کنار تعداد بسیار زیاد فیلتر ها و افکت هایی که بصورت پیش فرض دارد برای تنظیم برخی مشکلات مانند قرمزی چشم و حذف لک ها از صورت و … بسیار مناسب است. همچنین می توانید تکست های حرفه ای را به تصاویر خود اضافه کنید. از دیگر قابلیت های خوب این برنامه این است که شما می توانید تصویر مورد نظر خود را مطابق با شبکه اجتماعی خود برش دهید. این بدان معنی است که می توانید بگونه ای سایز تصویر را تنظیم کنید تا در اینستاگرام، فیسبوک، یوتیوب و … مناسب باشد.

0

ارسال یک دیدگاه

همچنین ممکن است دوست داشته باشید

پوستی با تجربه حس درد

تا اواخر قرن بیست و یکم داشتن عضوی