اینستاگرام قابلیت نمایش وضعیت فعالیت کاربران را مهیا کرد

اینستاگرام قابلیت نمایش وضعیت فعالیت کاربران را مهیا کرد

اینستاگرام ویژگی جدیدی از وضعیت فعالیت کاربران را به اپلیکیشن اندروید و iOS خود اضافه کرده است. با در نظر گرفتن این نکته که این ویژگی هنوز به صورت رسمی از سوی این شرکت معرفی نشده می‌توان اینطور که پنداشت که این قابلیت در حال حاضر در وضعیت تست و آزمایش قرار دارد و برای همگان در دسترس قرار ندارد.

با استفاده از این ویژگی که به صورت پیشفرض در بخش تنظیمات اپلیکیشن اینستاگرام فعال است، می‌توانید به صندوق دریافت پیام‌های دایرکت خود مراجعه کرده و وضعیت فعالیت افرادی را که به آن‌ها پیام داده‌اید را در زیر نام کاربریشان مشاهده کنید. این ویژگی برای افرادی که آن‌ها را دنبال کرده‌اید یا در گذشته پیامی برای آن‌ها فرستاده‌اید، قابل مشاهده خواهد بود. وضعیت فعالیت هر کاربر درست مشابه قابلیت آخرین بازدید تلگرام است و به صورت « Active…» و یا به طور دقیقتر، « Active now» نشان داده می‌شود.

اگر مایل هستید که کسی از وضعیت فعالیت شما آگاه نگردد، می‌توانید این ویژگی را از بخش تنظمیات اینستاگرام غیرفعال سازید. وقتی که شما قابلیت Show Activity Status را غیرفعال کنید، دیگر قادر به مشاهده آخرین وضعیت فعالیت دوستانتان که آن‌ها هم این ویژگی را غیرفعال کرده‌اند، نخواهید بود.

برخی گزارش‌های حاکی از آنند که اینستاگرام تصمیم دارد تا پیام‌های دایرکت را به یک اپلیکیشن مجزا تبدیل کند و شاید این به‌روزرسانی‌ها در راستای همین برنامه باشد. هنوز مشخص نیست که این ویژگی چه زمانی در دسترس عموم کاربران این اپلیکیشن محبوب قرار خواهد گرفت.

0

ارسال یک دیدگاه

همچنین ممکن است دوست داشته باشید

سامسونگ فردا از Galaxy Wide 3 رونمایی خواهد کرد

فردا، جمعه ۴ خرداد ماه (۲۵ می)، شرکت