عجیب‌ترین تکنولوژی‌هایی که در CES 2018 معرفی می‌شوند

  • توسط سید محمد معلمی
  • ۱۵/۱۱/۱۳۹۶
  • ۰

هر ساله، در همایشی موسوم به CES، بزرگان تکنولوژی دنیا گرد هم جمع شده و جدیدترین محصولات و تولیدات خود را به نمایش می‌گذارند. البته همه تکنولوژی‌هایی که معرفی می‌شوند، کارایی ندارند.

در ادامه می‌توانید با عجیب‌ترین تکنولوژی‌هایی که در CES امسال معرفی می‌شوند آشنا شوید.

 

ربات‌های رقاص

CES، مهمانی یا سیرک نیست ولی با معرفی این نوع ربات‌ها، حاضران در این مراسم می‌توانند زمانی را نیز به سرگرمی بگذرانند. امسال، یکی از مراکز تفریحی آمریکا، این نسل از ربات‌ها را معرفی کرده است.

البته این ربات‌ها عاری از اشکال نیستند زیرا برخی از حضار ممکن است فکر کنند اینها چند دستگاه فکس هستند که سر و صدا می‌کنند.

این مرکز سرگرمی به اندازه‌ای از تولید خود مطمئن است که در سایت رسمی خود از مردم خواسته است تا به CES رفته و طبیعی بودن اجرای این ربات‌ها را ببینند.

سازنده این ربات‌ها گفته که به خاطر تعداد در حال افزایش CCTVها، این موجودات آهنی را ساخته است.

 

هدستی که باعث کاهش وزن می‌شود

شرکت Weight loss، کمپانی میلیاردی است که سعی می‌کند با کمترین زحمت، به افراد کمک کند تا وزن خود را کاهش دهند. این شرکت با معرفی یک هدست عجیب، باعث می‌شود فرد سردرد بگیرد و وزن کم کند. همین باعث شده است تا این محصول در رده دوم تکنولوژی‌های عجیب CES قرار گیرد.

این هدست پلاستیکی، دارای دو سیم معلق الکترودی است که آنها را به پشت گوش می‌چسبانند. سپس باعث می‌شود سیگنالهای الکتریکی به هیپوتالاموس مغز ارسال شود زیرا در مقاله‌ای علمی گفته شده است که فعالسازی هیپوتالاموس، باعث می‌شود تا اشتهای انسان کاهش یابد.

 

عکسبرداری و خلق تصاویر هنری و گرافیکی از برخی فعالیت‌ها

محصول آتی که در این لیست قرار گرفته است، بیشتر به درد کنفرانس‌های هنری می‌خورد زیرا بخش اعظمی از آن به هنر و کارهای گرافیکی مربوط می‌شود.

این تکنولوژی مربوط به فعالیت‌های جنسی است که می‌تواند اینگونه حرکات را به تصاویر گرافیکی تبدیل کند.

این تکنولوژی ابتدا از فعالیت انجام شده عکس گرفته و سپس آن را به تجربه‌ای قابل مشاهده و رنگی تبدیل می‌کند.

 

توالت هوشمند ۶۰۰۰ دلاری

ژاپن در زمینه تکنولوژی خیلی جلوتر از سایر کشورهاست و معمولاً از تکنولوژی نیز برای راحتی انجام کارهای روزانه استفاده می‌کنند.

کمپانی Kohler، اخیراً از توالت فرنگی هوشمندی رونمایی کرده است که به دستیار هوشمند آمازون یعنی الکسا مجهز است.

اگر به این توالت هوشمند نزدیک شدید، درب آن به صورت اتوماتیک باز می‌شود. همچنین زمانی که در حال استفاده از آن هستید، می‌توانید از طریق سیستم صوتی قرار داده شده در آن، به آهنگ موردعلاقه خود گوش کنید. حتی دیگر نیازی به کشیدن سیفون با دست نیست زیرا فقط کافی است دست خود را تکان دهید تا فلاش تانک آن فعال شود.

قیمت این دستگاه از ۵۶۲۵ دلار آغاز شده و تا ۷۵۰۰ دلار نیز می‌رسد.

قبلی «
بعدی »

پاسخی بگذارید

آخرین اخبار

یادگیری و آموزش

بازی و اپلیکیشن

تلگرام تکفارس