Microsoft قابلیت اتصال سریع بلوتوث اختصاصی را به Windows 10 اضافه خواهد کرد

Microsoft قابلیت اتصال سریع بلوتوث اختصاصی را به Windows 10 اضافه خواهد کرد

- درWindows
0
۰

شرکت مایکروسافت شروع به آزمایش حالت جدیدی برای بلوتوث کرده است. این قابلیت با اولین بروزرسانی مهم آینده، برای ویندوز ۱۰ ارائه خواهد شد.
آزمایش‌کنندگان ویندوز ۱۰ می‌توانند قابلیت اتصال بلوتوث سریع‌تر و راحت‌تر را در ویندوز ۱۰ ساخت ۱۷۰۹۳ که این هفته منتشر شد، بررسی کنند. Surface Precision Mouse اولین محصولی خواهد بود که توانایی اتصال سریع برای آن فراهم خواهد شد. به این منظور که برای اتصال ویندوز به این محصول، سیستم یک اخطار برای اتصال سریع و جفت شدن با آن تولید خواهد کرد.
این قابلیت بسیار بهتر از جستجو در قسمت تنظیمات و پیدا کردن بخش مربوطه برای اتصال دستگاه، به نظر می‌رسد. البته این قابلیت تنها محدود برای دستگاه‌های سری Surface نخواهد بود. مایکروسافت در حال همکاری با شرکای خود از جمله لاجیتک (Logitech) باهدف اضافه کردن قابلیت اتصال سریع، برای طیف وسیعی از محصولات است. هر دو سیستم‌عامل iOS و Android هم قبل از این قابلیت اتصال و جفت شدن سریع و راحت‌تر دستگاه‌های بلوتوث را فراهم کرده‌اند. اما مایکروسافت اعلام کرده‌ است که تنها دستگاه‌ها و لوازم جانبی که این ویژگی برای آن‌ها فراهم شده باشد، می‌توانند این اتصال را داشته باشند. یکی از اعضای تیم هسته‌ی بلوتوث مایکروسافت در اینباره گفت:« ما به دنبال این هستیم که فرایند استاندارد سازی را در طولانی مدت دنبال کنیم.» قابلیت پشتیبانی جدید بلوتوث مایکروسافت به همراه اولین بروزرسانی آینده که در ماه مارس یا آپریل عرضه می‌شود، به ویندوز ۱۰ اضافه خواهد شد.

0

ارسال یک دیدگاه

همچنین ممکن است دوست داشته باشید

Fujifilm دوربین X-H1 را با لرزشگیر داخلی معرفی کرد

شرکت Fujifilm دوربین جدید X-H1 را معرفی کرد.