اسنپ‌چت قابلیت مشابه اینستاگرام برای منشن تگ کردن دیگران را به استوری‌های خود اضافه کرد

اسنپ‌چت قابلیت مشابه اینستاگرام برای منشن تگ کردن دیگران را به استوری‌های خود اضافه کرد

- دراخبار تکنولوژی

بر اساس گفته‌ی TechCrunch، اسنپ‌چت اینبار درحال قرض گرفتن قابلیتی از اینستاگرام است – قسمت طعنه‌آمیز اینجاست که این اینستاگرام بود که نخست قابلیت استوری را به شکلی بی‌شرمانه از اسنپ‌چت ربود – که به این برنامه امکان اضافه کردن قابلیتی برای تگ کردن دیگران توسط لینکی از پروفایلشان را می‌دهد.

این ویژگی جدید اولین‌بار توسط Matt Rappaport شناسایی شد، و همانگونه کار میکندکه تصور می‌کنید: نام‌کاربری شخصی را در قسمت نوشته‌ی عکس یا ویدئو خود بنویسید، و بینندگان می‌توانند با زدن بر روی آن منوی جدیدی برای رسیدن به اطلاعات آن شخص پیدا کنند، جایی که می‌توانید مستقیما آنها را به لیست دوستان خود اضافه کنید.

ظاهرا ویژگی تایید خودکار وجود ندارد که هنگام تایپ علامت @ ظاهر میشود، بنابراین شما باید نام کاربری شخص موردنظر را به خاطر بسپارید و همچنین ظاهرا دوستانتان اعلانی مبنی بر تگ شدن دریافت نخواهند کرد، پس قادر به فهمیدن این نخواهند بود که در استوری شخصی تگ شده‌اند تا زمانی که سیلی از درخواست‌های دوستی جدید برایشان ارسال شود.

اسنپ‌چت در گفتگو با The Verge تایید کرده است که درحال تست این قابلیت است. اگرچه این ویژگی هنوز برای همه عرضه نشده و همچنین سخن رسمی نیز از زمان عرضه رسمی آن وجود ندارد.

0

ارسال یک دیدگاه