شرکت Meizo از ثبت اختراع حسگر اثر انگشت در زیر صفحه نمایش صحبت می‌کند

شرکت Meizo از ثبت اختراع حسگر اثر انگشت در زیر صفحه نمایش صحبت می‌کند

- درMeizu, موبایل

سامسونگ در زمان Galaxy S8 بیان کرد که تکنولوژی حسگر اثر انگشت در زیر صفحه نمایش قابل گنجاندن نیست و حتی اپل هم مجبور شد که بطور کل این حسگر را از آیفون X حذف کند. حال، تنها غول‌های چینی هستند که بتوانند این روند استفاده از حسگر اثر انگشت را پیش ببرند به مانند، شرکت Vivo که از گوشی X20 Plus در اوایل سال ۲۰۱۸ رونمایی کرد.

Meizo شرکت بعدی می‌باشد که از حسگر اثر انگشت در زیر صفحه نمایش خود استفاده می‌کند. این شرکت ثبت اختراعی از این تکنولوژی را در دفتر مالکیت معنوی کشور چین به ثبت رساند. این حسگر برای باز کردن قفل گوشی و پرداخت‌های نقدی بکار می‌رود. عکس‌های این ثبت اختراع را می‌توانید در زیر مشاهده کنید.

شرکت Meizo از ثبت اختراع حسگر اثر انگشت در زیر صفحه نمایش صحبت می‌کندشرکت Meizo از ثبت اختراع حسگر اثر انگشت در زیر صفحه نمایش صحبت می‌کند

این ثبت اختراع در سال ۲۰۱۷ به ثبت رسید اما در سال ۲۰۱۸ منتشر شد. با توجه به عکس‌ها، این حسگر زیر دکمه‌ی Super mBack قرار دارد. این دکمه به تازگی در گوشی Meizo M6s که معرفی شد، قرار گرفت.

حال که این ثبت اختراع منتشر شده است، انتظار می‌رود که در گوشی‌هایی که در سه ماهه‌ی سال ۲۰۱۸ عرضه می‌شوند، بکار گرفته شود. فعلا باید صبر کنیم تا ببینیم کمپانی‌ها چه چیزهای عجیبی به مانند صفحه نمایش دوم در پشت گوشی برای ارائه دارند.

0

ارسال یک دیدگاه