اولین گوشی اندرویدگو از Alcatel با قیمت زیر صد دلار به زودی روانه‌ی بازار آمریکا می‌شود

اولین گوشی اندرویدگو از Alcatel با قیمت زیر صد دلار به زودی روانه‌ی بازار آمریکا می‌شود

شرکت Alcatel ماه گذشته چندین عکس از گوشی‌های جدیدش را به نمایش گذاشت و امروز دو تا از آنها را در آمریکا رونمایی کرد. این دو گوشی عبارتند از Alcatel 1X و Alcatel 3V. این در شرایطی است که ۱X هیجان انگیزتر است و از اولین گوشی هایی است که Android Go (یک نسخه‌ی پیشرفته و بهینه‌شده از اندروید برای گوشی‌های پایین‌رده و با مشخصات پایین است) را اجرا می‌کند.

گوشی ۱X با قیمت زیر ۱۰۰ دلار در بازار عرضه خواهد شد که آن‌را مستقیما در محدوده‌ی قیمت یک تلفن همراه قرار می‌دهد. اما قیمت ارزان این گوشی باعث نشده است که امکانات مدرن آن نادیده گرفته شود. این گوشی Oreo را اجرا می‌کند، در پشت خود یک سنسور اثر انگشت دارد و یک صفحه نمایش بلند ۱۸:۹ دارد اما شایان ذکر است که بگوییم این صفحه نمایش چندان زیبا نیست (اندازه‌ی آن ۵٫۳ اینچ است و وضوح تصویر ۹۶۰ × ۴۸۰ را دارد که بسیار کم است). اما آلکاتل می‌‌گوید این اولین گوشی زیر صد دلار در آمریکا است که با نسبت ابعاد ۱۸:۹ عرضه می‌گردد.

آلکاتل تاریخی رسمی برای عرضه‌ی ۱X نداده است اما گفته است که در ماه‌های جاری این گوشی عرضه می‌گردد. این شرکت در مورد ۳V نیز همین حرف را زده است اما قیمت این گوشی را اعلام نکرده  است. به نظر می‌رسد ۳V در محدوه‌ی قیمت ۲۰۰ دلار عرضه شود چرا که مدل اروپایی آن ۱۸۰ پوند به فروش رسیده است. ۳V گوشی بهتری به نظر می‌رسد و صفحه نمایش حیرت آوری نسبت به قیمتش دارد و دارای دو دوربین در پشت آن است. این گوشی نسخه‌ی استاندارد اندروید Oreo را اجرا می‌کند.

0

ارسال یک دیدگاه