همکاری سامسونگ با BuzzFeed و Dodo

همکاری سامسونگ با BuzzFeed و Dodo

- دراخبار تکنولوژی
0
۰

سامسونگ همکاری خود را با BuzzFeed و Dodo آغاز کرد تا بتواند قابلیت فیلم برداری سوپر اسلوموشن S9 و S9 Plus را بهبود بخشد. با اینکه سونی اولین کمپانی بود که توانست ویدئو های ۹۶۰fps را بر روی اسمارت فون های خود بیاورد سامسونگ بیشتر به دنبال این است که کاربرد این قابلیت را بر روی گوشی های خود توسعه دهد.

BuzzFeed کمپانی معروفی در بخش تکنولوژی رسانه های عمومی است که قصد دارد ویدئو های سوپر اسلوموشن را بر روی پلتفرم های رسانه ای مانند اینستاگرام، توییتر و فیسبوک بیاورد. Dodo نیز در نظر دارد برای این ویدئو ها هشتگ withGalaxy# و SuperSlowMo# را قرار داده تا همگان از این قابلیت جدید سامسونگ مطلع شوند. امروزه نیز هیچ کمپین تبلیغاتی بدون هشتگ کار نمی‌کند.

در کل گفته شده که این همکاری بیش از ۳۰ ابزار جدید را برای گلکسی ها فراهم می‌کند که در دو ماه آینده به دست کاربران می‌رسند. تبلیغات BuzzFeed به لحظات روزمره زندگی که توسط ۹۶۰fps فیلم برداری شده اشاره می‌کند و Dodo نیز تمرکز خود را بر ویدئو های خنده دار حیوانات که توسط قابلیت سوپر اسلوموشن گرفته شده اند می‌گذارد. سامسونگ امیدوار است که با این همکاری های تبلیغاتی افراد بیشتری از قابلیت سوپر اسلوموشن استفاده کنند.

0

ارسال یک دیدگاه

همچنین ممکن است دوست داشته باشید

پوستی با تجربه حس درد

تا اواخر قرن بیست و یکم داشتن عضوی