مرورگر اینترنتی آمازون، با نام «اینترنت» در هند برای گوشی‌های اندرویدی منتشر شد.

مرورگر اینترنتی آمازون، با نام «اینترنت» در هند برای گوشی‌های اندرویدی منتشر شد.

مرورگر اینترنتی آمازون، با نام «اینترنت» در هند برای گوشی‌های اندرویدی منشر شد.

مرورگر اختصاصی آمازون به گونه‌ای طراحی شده که از حداقل دیتا و حافظه استفاده کند. مرورگر اینترنت آمازون از ماه مارس در گوگل پلی قابل دریافت بود. این شرکت هنوز انتشار این مرورگر را اعلام نکرده است ولی TechCrunch  انتشار آن را گزارش کرده است. این مرورگر در حال حاظر فقط در کشور هند قابل دسترسی است و بر روی نسخه ۵٫۰ اندروید و بالاتر قابل اجراست.

مرورگر اینترنت آمازون دارای یک صفحه خانگی است که در آن خبرهای جدید و تیترهای داغ به نمایش گذاشته می‌شوند. این مروگر دارای قابلیت private tabs(پنجره‌های خصوصی مروگر، که در صورت استفاده از آن‌ها سابقه جست‌وجوی شما دیگر ذخیره نمی‌گردد. مشابه incognito window در کروم و Private Window در فایرفاکس) نیز هست.

اینترنت یادآور برنامه‌هایی مثل: فیسبوک لایت، جی‌میل گو و یوتیوب گو است. تمامی این برنامه‌ها یک نسخه کم حجم‌تر از برنامه اصلی خود بودند. این برنامه‌ها معمولا ویژگی‌های اساسی برنامه‌های اصلی خود را دارند، ولی از حافظه کم‌تری استفاده می‌کنند و برای اتصال به اینترنت‌های ضعیف‌تر بهینه شده‌اند. غول‌های فناوری آمریکا هرچند که در جهت توسعه بیشتر کارخود به دنبال افزایش کاربر از کشورهای توسعه یافته هستند، ولی به دنبال دستیابی به بازارهای نوظهور، که هنوز به اینترنت پرسرعت نرسیده‌اند، نیز هستند. البته برای اطلاعات بیشتر باید منتظر خبر از خود آمازون باشیم.

0

ارسال یک دیدگاه