تصاویر رسمی و با وضوح بالای Moto E5 و E5 Plus منتشر شدند

تصاویر رسمی و با وضوح بالای Moto E5 و E5 Plus منتشر شدند

تصاویر رسمی منتشر شده از موتورولا Moto E5 و Moto E5 Plus ظاهر کامل این دو مدل را نمایش می‌دهند. این‌ها اولین تصاویر رسمی منتشر شده از Moto E5 Plus نیستند. قبلاً هم تصاویری از مدل آبی رنگ Moto E5 Plus منتشر شده بود. حالا با این تصاویر دو رنگ نوک مدادی و طلایی را هم می‌توان به رنگ‌بندی قبلی اضافه کرد.

تصاویر رندر شده نمایشگر با نسبت تصویر ۱۸:۹ در بخش جلویی را نشان می‌دهند. بخش پشتی براق حسگر اثر انگشت و دوربین را در خود جای داده است. با توجه به براق بودن قسمت پشتی، احتمال استفاده از شیشه یا فلز وجود دارد. اما به خاطر رده پایین بودن Moto E5 Plus، به احتمال زیاد شاهد استفاده از پلاستیک براق باشیم.

به نظر می‌رسد در Moto E5 Plus از دوربین دوگانه استفاده شده باشد، اما تنها یک حسگر برای دوربین وجود دارد و آنچه که در ظاهر دوربین دوم به نظر می‌رسد، احتمالاً یک حفره خالی یا فوکوس اتوماتیک لیزری باشد. مطابق مشخصات منتشر شده در گیک‌بنچ (GeekBench) موتورولا Moto E5 Plus مجهز به تراشه هشت هسته‌ای اسنپ‌دراگون ۴۳۰ و ۳ گیگابایت حافظه رم است.

اما Moto E5 بر خلاف برادر بزرگ‌تر خود دارای بخش پشتی ساده و مات است. قسمت پشتی Moto E5 نیز در ظاهر فلزی به نظر می‌رسد، اما همچنان با توجه به بازه قیمتی، احتمالاً شاهد استفاده از پلاستیک باشیم. Moto E5 نیز تنها به یک دوربین عقب مجهز شده و حسگر اثر انگشت هم در لوگوی موتورولا تعبیه شده است.

حالا باید منتظر باشیم تا ببینیم Moto E5 و E5 Plus چه موقع به طور رسمی معرفی می‌شوند، چه قدر قیمت دارند و با مشخصات نهایی آن‌ها آشنا شویم.

0

ارسال یک دیدگاه

همچنین ممکن است دوست داشته باشید

همه چیز در مورد رایانش ابری (Cloud Computing)

رایانش ابری از عبارت‌های پرکاربرد و پرجستجوی دنیای