رابط کاربری Flyme 7 با قابلیت تشخیص چهره و برنامه‌های شناور معرفی شد

رابط کاربری Flyme 7 با قابلیت تشخیص چهره و برنامه‌های شناور معرفی شد

- درAndroid, Meizu, موبایل
0
۰

در کنار معرفی سه مدل گوشی Meizu 15، این شرکت نسخه جدیدی از رابط کاربری خود را نیز تحت عنوان Flyme 7 معرفی کرد. این رابط کاربری به صورت پیش‌فرض بر روی تلفن‌های همراه جدید میزو ارائه می‌شود و دستگاه‌های قدیمی‌تر به آن به روز رسانی خواهند شد.

فلایم ۷ دارای بیش از ۳۰۰ قابلیت جدید و ۱۳۰۰ بهینه‌سازی است. از تغییرات کوچک گرفته تا تغییر لانچر و قفل‌گشایی با تشخیص چهره وجود دارند. تشخیص چهره سرعتی یکسان با حسگر اثر انگشت Meizu 15 دارد و در عرض ۰٫۱ ثانیه عمل قفل‌گشایی را انجام می‌دهد. این قابلیت به صورت OTA برای دستگاه‌های قدیمی‌تر اضافه خواهد شد.

بخش دوربین نیز به روز رسانی شده است. حالت زیبایی چهره با توجه به سن، ویژگی‌ها و نوع پوست کاربر تنظیمات را به صورت خودکار تغییر می‌دهد. این کار به صورت همزمان انجام می‌شود و حتی می‌توانید در تماس‌های ویدئویی نیز از آن استفاده کنید. قابلیت بک‌ترک چهره (Face BackTrack) هم اضافه شده است که دوربین چندین تصویر ثبت می‌کند و اجازه می‌دهد تا بهترین حالت را برای هر چهره انتخاب کنید.

فلایم ۷ می‌تواند برنامه‌ها را در یک پنجره شناور کوچک اجرا کند، که تجربه مالتی‌ تسکینگ بهتری به ارمغان می‌آورد. در فلایم ۷ نوار اعلان‌ها به روز رسانی شده و انیمیشن‌های جدید به رابط کاربری اضافه شده‌اند. با لانچر جدید می‌توانید برنامه‌های خود را به ترتیب الفبا مرتب کنید و آیکون‌ها را با دقتی در حد پیکسل جابجا کنید.

حالت شبانه (Night Mode) جدید در تمام برنامه‌ها قابل فعال‌سازی است و عملکرد بهتری در تشخیص محیط اطراف و تطبیق تصویر مطابق با آن دارد.

و در نهایت، حتی اگر نمایشگر گوشی به طور کامل شکسته شود، می‌توانید اطلاعات خود را بازیابی کنید. کافیست آن را به رایانه متصل کنید و از دوست خود بخواهید یک پیام ویژه ارسال کند که حالت ریکاوری را فعال می‌کند.

0

ارسال یک دیدگاه

همچنین ممکن است دوست داشته باشید

همه چیز در مورد رایانش ابری (Cloud Computing)

رایانش ابری از عبارت‌های پرکاربرد و پرجستجوی دنیای