محصولات هوشمند شیاؤمی به آمریکا می‌آیند

محصولات هوشمند شیاؤمی به آمریکا می‌آیند

- دراخبار تکنولوژی

شیاؤمی ممکن است که در بازار اسمارت فون ها محبوب باشد اما این کمپانی علاوه بر گوشی در بخش های دیگر تکنولوژی نیز فعالیت زیادی دارد. برخی از محصولات خانگی هوشمند این کمپانی شامل چراغ ها، پریز ها و چراغ های LED هوشمند است که هر سه به زودی در آمریکا قابل دسترس خواهند بود. این خبر مستقیما از زبان بنیان گذار شیاؤمی، Wang Xiang، می‌آید که در توییتر خود به این موضوع پرداخته است.

بازار ایالات متحده آمریکا با محصولات شیاؤمی آشنا است حتی با این وجود که هنوز در این کشور گوشی های شیاؤمی به فروش نمی‌رسند. محصولاتی مانند Mi PowerBank Pro، Mi Home Security Camera و Mi Electric Scooter در حال حاضر در این کشور موجود هستند. این مهم به خاطر همکاری شیاؤمی با سایت آمازون است. اکنون محصولات جدید پشتیبانی Google Assistant را دارند. این موضوع در کنفرانس Google I/O 2018 اظهار شد.

لامپ کنارتخت Mi در ۱۶ میلیون رنگ قابل تنظیم است و همچنین دارای پنلی حساس به لمس است. این دستگاه می‌تواند از طریق Mi Home App و یا فرمان های صوتی کار کند. LED Smart Bulb صدای شما را شناسایی کرده و با فرمان های صوتی و یا گوشی شما روشن یا خاموش می‌شود. این دستگاه نیز در رنگ بندی های گسترده ای منتشر می‌شود. پریز هوشمند Mi یک کلید ساده بدون سیم است که دیگر دستگاه های هوشمند درون خانه را بر حالت هوشمند قرار می‌دهد.

هنوز قیمتی برای گجت های Mi اعلام نشده است و تا ماه می در بخش US سایت Mi.com قرار خواهند گرفت. اما با تبدیل ارز چین به دلار می‌توان گفت که قیمت تقریبی لامپ کنار تختی ۴۰ دلار و LED Light Bulb حدود ۲۰ دلار قیمت خواهند داشت.

0

ارسال یک دیدگاه