سامسونگ برای برگزاری یک رویداد در تاریخ ۲۱ می دعوتنامه ارسال می‌کند; گلکسی J6 از راه می‌رسد

سامسونگ برای برگزاری یک رویداد در تاریخ ۲۱ می دعوتنامه ارسال می‌کند; گلکسی J6 از راه می‌رسد

- درSamsung, موبایل, موبایل
0
۰

شایعه‌های زیادی مبنی بر ۲ مجموعه از گوشی‌های گلکسی سامسونگ که به هم شباهت دارند، در حال گسترش است. بنابراین رویداد در تاریخ ۲۱ می می‌تواند ۳ حالت داشته باشد: معرفی گلکسی A6 duo در کشور هند، معرفی گلکسی J6 و J4 یا این که هردوی این حالت‌ها.

گوشی‌های گلکسی A6 2018 و A6+ 2018 هم اکنون در دیگر بازارها معرفی شده‌اند. این گوشی‌ها به گلکسی S9 Duo شباهت دارند اما هردوی آن‌ها از نظر قیمت و سایز کوچک‌تر هستند. انتظار می‌رود که این ۲ گوشی با قیمت ۲۰٫۰۰۰ و ۲۵٫۰۰۰ روپیه در هند عرضه شوند.

این ۲ گوشی در کنار سری جدید گوشی‌های گلکسی J، در کشور هند ساخته خواهند شد. (می‌دانیم که کشور هند در حال سرمایه گذاری برای افزایش واردات گوشی می‌باشد که هدف بیشتر بر روی گوشی‌های چینی است).

به هر حال، گلکسی J6 شبیه به گوشی A6 2018 می‌باشد با همان تراشه و صفحه نمایش که البته دیگر مشخصات آن کمی پایین‌تر می‌باشد. گلکسی J4 می‌تواند تنها عضو از بین این ۴ گوشی باشد که صفحه نمایش Infinity نداشته باشد و به جای آن از یک صفحه نمایش ۵٫۵ اینچی با پنل ۷۲۰p و تراشه متفاوت استفاده می‌کند.

عکس‌های لو رفته از گلکسی J6

گوشی‌های گلکسی A6 و +A6 به زودی در اروپا با قیمت به ترتیب ۳۱۰ و ۳۷۰ یورو عرضه خواهند شد. انتظار می‌رود که گلکسی J6 هم با قیمت ۲۵۰ یورو به این ۲ گوشی بپیوندد.

0

ارسال یک دیدگاه

همچنین ممکن است دوست داشته باشید

قیمت گوشی Oppo R17 چند روز قبل از معرفی رسمی اعلام شد

هفته پیش گوشی Oppo R17 در وبسایت رسمی