معرفی 13 برنامه ی کاربردی موبایل

معرفی 13 برنامه ی کاربردی موبایل

دنیای برنامه های کاربردی برای تلفن های همراه روز به روز وسیع تر و گسترده تر میشود.با برنامه ها می توان کارهای بسیاری انجام داد،مثلا حساب بانکی خود را چک کنید یا پیام های جدیدتان را در شبکه های اجتماعی مورد بررسی قرار بدهید . در این مقاله ی کوتاه به معرفی 13 برنامه ی کاربردی خواهیم پرداخت.

 

Reactable Mobile

یک ابزار موسیقی تعاملی به گوشی اضاف میکند که به کاربر اجازه ی آنرا میدهد که اتودهای موسیقی بسازد و یا یک سری افکت به دلخواه به موزیک ها اضافه نماید.

Geomium

همیشه و در همه جا از دوستان تان با خبرباشید،دوستان جدید پیدا کنید و از هر نقطه ای که هستید دست به معامله بزنید.

Ruc Traffic Plus

آخرین اطلاعات ترافیکی را بر روی نقشه ای که هر پنج دقیقه یک بار به روز میشود میشود را در اختیار کاربران قرار میدهد.

 

 

NavFree Uk & Roi

این مسیر یاب نقشه ها را بر روی گوشی ایفون ذخیره میکند . به این ترتیب دیگرلازم نیست برای دریافت داده ها هزینه ای پرداخت کنید.

Buildings

یک دانلود المعارف کامل در مورد معماری،علاقه مندان می توانند هر اطلاعاتی را که در این مورد نیاز دارند را در آن پیدا کنند.

Peeky

در هنگام ارائه ی سخنرانی ها به شما کمک میکند،اسلاید ها را می شمارد و یک صف مجازی از آن درست میکند تا کارشما آسان تر شود.

Speedo Triathelite

اخرین اخبار مسابقات همگانی که در سراسر دنیا پخش میشود را به علاوه ی جدیدترین نتایج و رویداد ها در اختیار شما قرار میدهد .

 

Good Food Quick Recipes

دستور العمل پخت بیش از 175 غذای مختلف که همگی در کمتر از سی دقیقه اماده میشوند.

Sky News

اخبار شبکه ی Sky را از طریق wi-fi به طور رایگان پخش میکند.همچنین کاربران می توانند خبرهای جالب خود را برای آنان ارسال کنند.

Time To Roast

به شما میگوید انواع گوش را چه میزان باید کباب کرد ،بسته به این که مقدار گوش چه قدر است و ظرفی که از آن استفاده میشود چه قدر است.

Bike Hub Cycle Journey Planner

بهترین و نزدیکترین مسیرهایی که میتوان بدون خطر در آنها دوچرخه سواری کرد را به علاوه نزدیک ترین فروشگاه دوچرخه را نشان میدهد.

 

Snaptranslate Premium

از هر متنی که دوست دارید عکس بگیرید تا این نرم افزار آن را به انگلیسی ترجمه کند.مناسب برای ترجمه ی منوهای خارجی.

Teach Me Sushi Expert

یاد بگیرید چگونه غذاهای خوشمزه ژاپنی درست کنید ، از تمپورا گرفته تا سوشی.این برنامه راهنمای تصویری نیز دارد که میتوانید از آن بهره بگیرید.

 

12345678910 (هیچ امتیازی ثبت نشده)
Loading...
برچسب‌ها: ، ، ، ،

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید