اینتل نیز پا به عرصه تولید گوشی های هوشمند گذاشت

اینتل نیز پا به عرصه تولید گوشی های هوشمند گذاشت

- دراخبار تکنولوژی, موبایل
24
۰

اینتل نیز پا به عرصه تولید گوشی های هوشمند گذاشت

طبق گزارش های دریافتی از مرکز تحقیقات ABI Research ، آخرین پردازنده ابزاری ساخته شده توسط شرکت اینتل که Z2580 نام دارد ، ویژگی های را در خود جای داده است  که امروزه می توان از آن در گوشی های هوشمند نیز استفاده کرد .

اینتل نیز پا به عرصه تولید گوشی های هوشمند گذاشت

این پردازنده موبایلی شرکت اینتل در گوشی جدید کمپانی لنوو که K900 نام دارد مورد ارزیابی و آزمایش قرار گرفته است . در واقع در این محصول جدید شرکت لنوو از پردازنده Z2580 و مودم XMM6360 استفاده شده است .

مدیر بخش مهندسی در مرکز تحقیقات ABI Research آقای Jim Mielke در این باره فرمود : ما از معیارهای خاصی برای بررسی و ارزیابی این پردازنده بهره بردیم که در واقع قابل ملاحظه بودند ، ولی چیزی که باعث شگفتی ما شد این بود این محصول نه تنها به راحتی از نظر قابلیت های اجرای با مدل های مشابه موجود در بازار رقابت می کرد  بلکه انرژی کمتری را نیز نسبت به آنها استفاده می کرد در واقع چیزی حدود نصف .

Jim Mielke در ادامه صحبت هایش افزود : شرکت اینتل تمام تلاش خود را بکار گرفته است که این پردازنده کمترین مصرف باتری را با توجه به پیشرفته  بودن و پرقدرت بودن در مقایسه با سایر مدل های مشابه در بازار داشته باشد ، این امر در حالی صورت گرفته که هنوز رقبا اقدامات زیادی در این خصوص انجام نداده اند .

از وقتی که گوشی های هوشمند پیشرفته نیازمند توان پردازشی بالا شدند ، شرکت اینتل در جایگاه بسیار مناسبی قرار گرفت ، از این رو با توجه به پیشرفت های چشم گیری که این شرکت تجاری داشته است پیش بینی می شود که در آینده شاهد محصولات شگفت انگیزی از سوی این شرکت در بازار باشیم .

0

ارسال یک دیدگاه

همچنین ممکن است دوست داشته باشید

[خاطره 1392] معرفی سایت تکفارس در شبکه سه

سایت تکفارس به عنوان یکی از وب سایت