یوتیوب ویژگی پیامرسانی خود را به وبسایتش می‌آورد

یوتیوب ویژگی پیامرسانی خود را به وبسایتش می‌آورد

- درGoogle, اخبار تکنولوژی

از آن جا که ما هنوز شاهد به اوج رسیدن پیامرسانی در محصولات گوگل نبوده‌ایم، یوتیوب در حال بازگرداندن ویژگی پیامرسانی -که پیش‌تر مخصوص موبایل بود- به وبسایتش می‌باشد. اکنون وقتی وارد اکانت گوگل خود شوید و در وبسایت یوتیوب به گشت و گذار بپردازید، می‌توانید در داخل سایت با دوستان خود به صحبت پرداخته و ویدیوها را به اشتراک بگذارید. شما می‌توانید از طریق آیکون چت که در کنار آیکون نوتیفیکشن‌ها (به شکل زنگ) در قسمت سمت راست و بالای وبسایت قرار دارد، به چت‌ها دسترسی پیدا کنید. و همانند Hangouts در وبسیایت و اینباکس جیمیل، تاریخچه‌ی گفت و گوها نیز در قسمت پایین و سمت چپ صفحه قرار می‌گیرد.

شما می‌توانید با استفاه از دکمه‌ی share که در قسمت پایینی هر ویدیو قرار دارد، محتواها را در چت‌های خصوصی به اشتراک بگذارید و یا با انتخاب چند کانتکت ویدیو را به یک چت گروهی بفرستید. و مانند بسیاری از اپلیکیشن‌های پیامرسان می‌توانید برای پسندیدن یک ویدیو یا پیام قلب بفرستید.

آن طور که ما متوجه شده‌ایم استفاده از این ویژگی تفاوت زیادی با روش‌هایی که اکنون از آن‌ها برای به اشتراک گذاشتن ویدیوها با دوستان و صحبت راجع بهشان استفاده می‌کنیم، ندارد، اما اگر استفاده‌ی شما از یوتیوب زیاد است برای شما آسان‌تر خواهد بود که به جای استفاده از اپلیکیشن‌های دیگر، پنجره‌ی چت را به طور مستقیم و در داخل وبسایت در دسترس داشته باشید.

0

ارسال یک دیدگاه