دومین نسخه‎ی بتای اندروید P با آخرین API و کیت توسعه‎ی رسمی منتشر شد

امروز، گوگل دومین نسخه‌ی بتای آندروید P را منتشر کرده است که پیش‌نمایش سوم برای توسعه‌دهندگان است. این برنامه شامل API‌های نهایی و SDK رسمی‌بوده بنابراین توسعه دهندگان برنامه می‌توانند مشغول سازگاری تولیدات خود با نسخه آندروید بعدی بشوند.

ویژگب Adaptive Battery با استفاده از یادگیری دستگاه، منابع سیستم را برای برنامه‌های شما که بیشتر مورد توجه است، اولویت بندی می‌کند. ویژگی App actions  از یادگیری ماشینی برای اجرای برنامه‌ها در زمان مناسب، بر اساس محتوا و هدف منطقی آن برنامه، استفاده می‌کند. Slices  کارت‌های محتوای غنی را در Google Search و Assistant، به صورت تعاملی به نمایش می‌گذارد.

همانطور که قبلا می‌دانید، اندروید P  با پشتیبانی بومی‌ برای بریدگی ناچ با اشکال و اندازه‌های مختلف عرضه می‌شود که این احتمالا نشان می‌دهد که حداقل یکی ازگوشی‌های ۲۰۱۸ Google Pixel چنین ویژگی ای را داشته باشد. پاسخ‌های هوشمند به برنامه‌های شخص ثالث هدایت می‌شوند و نسخه سیستم عامل جدید دارای یک سیستم گفت و گوی مدیریت شده است که از هر نوع تایید هویت بیومتریکی پشتیبانی می‌کند.

API‌های جدید چند دوربین، به توسعه دهندگان اجازه ی دسترسی به طور همزمان به دو یا چند دوربین فیزیکی می‌دهد. این قابلیت برنامه‌های شخص ثالث را قادر می‌سازد تا با توجه به سخت افزار تصاویر بوکه و دید استریو را ایجاد کنند.

دومین نسخه ی بتا آندروید P به عنوان یک به روز رسانی نرم‌افزاری از طریق اینترنت در صورت استفاده از بتای اول (و با ثبت نام در برنامه بتای آندروید) قابل دریافت خواهد بود. به روز رسانی برای سری Pixel به زودی شروع به کار خواهد کرد. شرکت‌های تولیدکننده اصلی تجهیزات که در برنامه ی بتای اندروید مشارکت دارند، دستگاه‌های خود را در هفته‌های آینده به روز خواهند کرد.

12345678910 (هیچ امتیازی ثبت نشده)
Loading...
برچسب‌ها:

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید