از این به بعد می‎توانید در اسنپ‎چت پیام‎های بازنشده ارسالی را حذف نمایید

از این به بعد می‎توانید در اسنپ‎چت پیام‎های بازنشده ارسالی را حذف نمایید

 به گزارش وب سایت ۹to5Mac اکنون کاربران اسنپ چت می‌توانند پیام‌هایی که فرستاده و هنورز باز نشده را حذف کنند. این شرکت قصد دارد تا این ویژگی را برای برخی از افراد از امروز در دسترس قرار دهد و سایرین باید ظرف چند هفته آینده آن را در اختیار داشته  باشد.

برای حذف یک پیام فرستاده شده، به سادگی روی رسانه ای (متن، صدا، عکس، و غیره) که می‌خواهید  از آن خلاص شوید را لمس کنید و نگه دارید. سپس یک پیام پاپ آپ ظاهر می‌شود که آیا می‌خواهید این پیام حذف شود یا خیر. فقط روی بله ضربه بزنید و محتوای مورد نظر ناپدید می‌شود. فردی که پیامی ‌را به او ارسال کرده‌اید، همچنان یک اعلان دریافت می‌کند که چیزی به آنها فرستاده و حذف شده است، اما تا زمانی که پیام هرگز در وهله اول باز نشده باشد، آنها نمی‌دانند محتویات آن چه بوده است.

اسنپ چت همچنین اعلام کرده است که نسل دوم عینک هوشمند این شرکت در آمازون در دسترش قرار دارد. در مقایسه با محصول اصلی، عینک جدید باریکتر بوده، میتواند عکس بگیرد و در برابر آب مقاوم است. عینک‌های نسل دوم  Spectacles به طور انحصاری بر روی Spectacles.com عرضه شده است، اما می‌توان آنها را از آمازون خریداری کرد و به مدل قدیمی‌تر که در خرده فروش‌های آنلاین نیز موجود است، دسترسی پیدا کند.

اگر می‌خواهید یکی از این عینک‌ها را بدست آورید، عینک‌های جدید اسنپ چت  در آمریکا با ۱۴۹ دلار عرضه می‌شود و در همان سه رنگی که شما می‌توانید از به طور مستقیم از اسنپ چت دریافت کنید: onyx moonlight، sapphire twilight و ruby daybreak.

0

ارسال یک دیدگاه

همچنین ممکن است دوست داشته باشید

گوگل همچنان با اعتراض کارکنانش در مورد موتور جستوجوی سانسورشده روبرو است

ساندار پینچای، مدیر عامل گوگل، تلاش نموده تا