صفحه پشتیبانی از نوکیا ایکس ۶ در هند راه‌اندازی شد

صفحه پشتیبانی از نوکیا ایکس ۶ در هند راه‌اندازی شد

- دراخبار تکنولوژی

به‌رغم فاکتورهای مختلف دال بر اینکه نوکیا ایکس ۶ در سایت رسمی این کمپانی یا در کشور تایوان در حال پیشرفت است، HMD گلوبال هنوز این گوشی در دیگر بازارهای دنیا معرفی یا عرضه نکرده است.

بدون توجه به این اتفاقات، نوکیا در حال آماده‌سازی برای معرفی این گوشی در دیگر بازارهای جهانی است و گفته می‌شود که در هند این اتفاق آغاز گردیده زیرا صفحه پشتیبانی از مدل ایکس ۶ فعال شده است.

این باعث می‌شود کسانی که علاقه‌مند به خرید این گوشی می‌باشند بتوانند از راهنمایی‌های گام به گام تیم پشتیبانی این گوشی بهره‌مند شوند و بر کارایی این دستگاه تسلط کامل پیدا کنند.

به علاوه، گفته می‌شود دفترچه راهنمای پی‌دی‌اف این گوشی که با امکانات هند سازگاری دارد نیز آزمایش شده و در آن چگونگی دریافت امواج رادیویی ارائه شده توسط سازمان مخابرات و ارتباطات رادیویی هند توضیح داده شده است.

نباید این نکته را از یاد ببریم که نوکیا هنوز معرفی مدل ایکس ۶ را در هند و دیگر بازارها تأیید نکرده و همچنین هنوز مشخص نیست که آیا مشخصات فنی آن نیز برای این مناطق تعیین شده است یا خیر؟

به هر ترتیب، اگر همه چیز یکسان و بدون تغییر باقی ماند، در نوکیا ایکس ۶، پردازنده اسنپدراگون ۶۳۶ خواهیم دید. ضمن اینکه نمونه‌های مختلفی از آن با حافظه داخلی و رم متفاوت نیز وجود خواهد داشت. برای مثال، ۴ گیگ رم و ۳۲ گیگابایت حافظه داخلی و ۶ گیگ رم و ۶۴ گیگابایت حافظه داخلی دو نمونه این دستگاه خواهند بود و تفاوت آنها در قیمت این دو مدل می‌باشد.

هم‌اکنون، انتظار می‌رود نوکیا ایکس ۶، ماه آینده اولین حضور خود را در بازار جهانی با اندروید ۸٫۱ اوریو تجربه کند که آن را به نخستین گوشی با برنامه اندروید وان تبدیل می‌کند.

0

ارسال یک دیدگاه