شایعه: نسخه‌ی اندروید بازی Fortnite تا یک ماه در انحصار گلکسی نوت ۹ خواهد بود

  • توسط سعید حلاجیان
  • ۰۶/۰۵/۱۳۹۷
  • ۰

به تازگی شایعه شده که نسخه‌ی اندروید بازی Fortnite که قرار است در همین تابستان عرضه شود، تا یک ماه به طور اختصاصی تنها برروی گلکسی نوت ۹ قابل اجرا خواهد بود. برای جزییات بیشتر با تک‌فارس همراه باشید.

زمان زیادی از عرضه‌ی نسخه‌ی IOS بازی محبوب Fortnite (آنلاین-بتل رویال) نمی‌گذرد و طبق اعلام شرکت سازنده یعنی اپیک گیمز، این عنوان قرار است در تابستان سال جاری برای سیستم عامل اندروید نیز عرضه شود. به تازگی شایعه شده که اولین میزبان فورتنایت بر روی اندروید، آخرین نسخه از سری گلکسی نوت یعنی سامسونگ گلکسی نوت ۹ خواهد بود و قرار است به مدت یک ماه، اختصاصاً بر‌روی این گوشی هوشمند اجرا شود.

این تلفن هوشمند قرار است جمعه ۲ شهریور ۱۳۹۷ ( ۲۴ آگوست ۲۰۱۸) عرضه شود و بنابر این شایعه، احتمالاً باید در همان زمان شاهد انتشار Fortnite نیز باشیم. طبق این شایعه، در صورتی که گلکسی نوت ۹ را پیش‌خرید کنید، مقداری از واحد پولی بازی که قیمتی معادل ۱۰۰ تا ۱۵۰ دلار دارد به شما هدیه داده می‌شود و در صورتی که آن را نخواهید، می‌توانید به جایش یک هدفون وایرلس AKG هدیه بگیرید.

نظر شما در رابطه با این موضوع چیست؟ آیا بازی Fortnite را بر‌روی گوشی‌های هوشمند نیز تجربه خواهید کرد؟ نظرات خود را با ما به اشتراک بگذارید.

قبلی «
بعدی »

پاسخی بگذارید

آخرین اخبار

یادگیری و آموزش

بازی و اپلیکیشن

تلگرام تکفارس