معرفی مدل ۲۰۱۹ فورد F-150

معرفی مدل ۲۰۱۹ فورد F-150

- دراتوموبیل

فورد به صدای مشتریان F-150 گوش کرده است که خواستار قدرت مدل رپتور بدون ظاهر زخمت آن بودند و مدل ۲۰۱۹ فورد F-150 را مجهز به موتور رپتور و با ظاهر و رنگ‌بندی داخلی جدید ارائه می‌کند. استفاده از یک  جدید و قدرتمندتر مشخصه برجسته اصلی فورد جدید است.

نسخه limited فورد F-150 در حال حاضر با پیشرانه توئین توربو اکوبوست V6 عرضه می‌شود و دارای قدرت ۳۷۵ اسب بخار است. مدل به روز رسانی شده ۲۰۱۹ دارای قدرت ۴۵۰ اسب بخار و گشتاور ۶۹۱ نیوتون متر است. F-150 مدل ۲۰۱۹ مانند برادر کویری‌ خود به طور انحصاری با جعبه دنده خودکار ۱۰ سرعته در دسترس است. اعداد و ارقام حالت اکو هنوز منتشر نشده است.

فورد می‌گوید که افزایش قدرت مدل ۲۰۱۹ با سیستم اگزوز دوگانه جدید تکمیل شده است. تغییرات ظاهری به جز تغییر اندک در همین قسمت خروجی اگزوز مشاهده نمی‌شود و شاهد همان شکل و شمایل و چرخ‌های ۲۲ اینچی مدل قبلی هستیم.

از امکانات داخلی و رفاهی F-150 جدید می‌توان به صندلی‌های چرم، صندلی‌های جلویی مجهز به ماساژور، گرمکن فرمان، کروز کنترل تطبیقی، سیستم صوتی هارمن، دستیار جلوگیری از برخورد با سیستم ترمز اضطراری و دستیار پارک خودرو اشاره کرد که قطعاً از استرس راننده هنگام پارک دوبل یک پیکاپ با این اندازه می‌کاهد.

نسخه limited فورد F-150 مدل ۲۰۱۹ به علاوه مجهز به سیستم اطلاع‌رسانی/سرگرمی Sync 3 است، که یک نرم‌افزار مبتنی بر صفحه نمایش لمسی سازگار با اندروید اتو (Android Auto) و اپل کارپلی (Apple CarPlay) است. مودم ۴G LTE موجود در داخل خودرو به سرنشینان اجازه می‌دهد با تعداد تا  ۱۰ دستگاه به شبکه وای فای متصل شوند.

فورد F-150 مدل ۲۰۱۹ طی ماه‌های آتی به نمایش عموم گذاشته خواهد شد و مدتی قبل از آغاز فروش اطلاعات قیمت خودرو منتشر خواهد شد. ناگفته نماند که مدل ۲۰۱۸ limited قیمتی برابر ۶۱ هزار دلار دارد.

0

ارسال یک دیدگاه