ناچ بزرگ‌تر از آیفون ایکس در گوگل پیکسل ۳

  • توسط سید محمد معلمی
  • ۰۹/۰۵/۱۳۹۷
  • ۰

با وجود اینکه حداقل ۳ ماه تا زمان معرفی پرچمدار جدید گوگل وقت باقی مانده است، ولی گویا از همین حالا تصاویری از این گوشیها که پیکسل ۳ و پیکسل ۳ ایکس ال نام دارند منتشر شده است.

جدیدترین تصاویر مربوط به این دو گوشی را XDA Developers منتشر کرده که در آن یک دستگاه به رنگ سفید با رم ۴ گیگی و حافظه داخلی ۱۲۸ گیگابایتی دیده می‌شود.

به طور کلی، نمی‌توان از این تصاویر، اطلاعات جدیدی دریافت کرد زیرا مشخصات فنی تازه‌ای را به ما نشان نمی‌دهند. برای مثال، پیش از این نیز مشخص شده بود که اسپیکر قسمت جلو این گوشیها قرار است در زیر صفحه نمایش جای گیرد که در این تصاویر این مطلب کاملاً مشهود می‌باشد.

با همه این تفاسیر، در گوگل پیکسل ۳ و پیکسل ۳ ایکس ال، یک ویژگی جدید وجود خواهد داشت و آن هم به ناچ این دستگاه مربوط می‌شود. این ناچ که در بالا نمایشگر گوشی قرار دارد، نسبت به برخی از محصولات کمپانی‌های دیگر بزرگ‌تر است. البته از نظر طولی، بریدگی در صفحه نمایش کوتاه‌تر شده ولی از نظر عرضی سایز آن بیشتر شده است.

به خاطر داشته باشید که گوگل هنوز این تصاویر را تأیید یا رد نکرده است ولی به رسم اینکه معمولاً پیش از معرفی یک گوشی، تصاویری از آن منتشر می‌شود، بد نیست نگاهی به شکل و شمایل گوگل پیکسل ۳ و پیکسل ۳ ایکس ال نیز بیندازیم.

قبلی «
بعدی »

پاسخی بگذارید

آخرین اخبار

یادگیری و آموزش

بازی و اپلیکیشن

تلگرام تکفارس