Oppo و Xiaomi آماده پیوستن به رقابت صفحه نمایش های منعطف

رقابت داغ اسمارتفون های با صفحه نمایش منعطف شروع شده است. بعد از اینکه سامسونگ برنامه هایش را برای ارائه اولین گوشی منعطف جهان در بازار داغ تکنولوزی تنظیم کرد، هوآوی نیز تصمیم گرفت ازین رقابت عقب نماند و سریعا وارد شود. حالا گزارش ها ازین موضوع خبر می دهند که دو کمپانی بزرگ چینی نیز آماده وارد شدن به این رقابت هستند.

طبق گزارشات ، شیائومی و اوپو آماده ورود به این رقابت هستند و از همین حالا باید به دنبال کمپانی باشند که بتوانند صفحه نمایش های منعطف خود را از آن جا تهیه کنند که البته حق انتخاب زیادی هم جلوی پای آن ها وجود ندارد و فقط سه شرکت هستند که توانایی برآورده کردند نیاز های این دو غول چینی هستند، BOE, Visionox و LG.

حالا گزارش ها ازین خبر می دهند که شیائومی برنامه ای برای استفاده از صفحه نمایش های منعطف این سه شرکت را ندارد و قصد دارد اولین شرکتی باشد که یک محصول منعطف را به بازار معرفی می کند و در کنار این قضیه این برنامه را نیز دارد که خودش با تولید بالای صفحه نمایش منعطف نیاز خودش را تامین کند.

شیائومی برنامه دارد برای رقابت با سامسونگ و هوآوی، در ابتدا روی بازار چین متمرکز شده و با روال همیشگی اش در رقابت که قیمت پایین است به این دو شرکت فشار وارد کند.

این نکته لازم به ذکر است که اخبار و شایعات درباره این مساله خبر ازین می دهند که ظاهرا قرار است بیشتر از یک مدل منعطف از سمت سامسونگ معرفی شود و قیمت این دستگاه ها احتمالا عددی بین ۱۸۰۰ تا ۲۶۰۰ دلار است ولی رقیب چینی سامسونگ، یعنی شیائومی قصد دارد بازار این رقابت را داغ کرده و اسمارتفون های منعطف اش را با قیمتی بین ۹۰۰ تا ۱۳۴۰ دلار روانه بازار کند.

 

12345678910 (هیچ امتیازی ثبت نشده)
Loading...

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید