ویدئوی جدیدی از گوشی گلکسی نوت ۹ سامسونگ فاش شد

هرچه به زمان معرفی گوشی گلکسی نوت ۹ ( Galaxy Note 9) نزدیک تر می شویم تصاویر و ویدئوهای بیشتری از این گوشی هوشمند به بیرون درز می کند. جدیدترین ویدئوی فاش شده از گوشی گلکسی نوت ۹ ( Galaxy Note 9) مشخص شده است که دوربین این گوشی شباهت قابل توجهی با مدل قبلی خود یعنی گلکسی اس ۹ پلاس دارد. برای جزییات بیشتر با تک‌فارس همراه باشید.

به تازگی ویدوئوی جدیدی از گوشی گلکسی نوت ۹ فاش شده است و در این ویدیو برای اولین بار نگاهی خواهیم داشت به دوربین دوگانه‌ی گوشی گلکسی نوت ۹ که دقیقا به مانند گوشی گلکس اس ۹ پلاس داری دیافراگم متغیر است. شما می توانید ویدئوی مورد نظر را در قسمت پایین مشاهده کنید:

دانلود با کیفیت ۱۰۸۰p

تنها تفاوتی که میان دوربین دو گوشی یاد شده مشاهده می‌شود مربوط به چینش سنسورها است که در گلکسی نوت ۹ به صورت عمودی قرار گرفته اند. اگرچه منطقی است که سامسونگ در تولید پرچم‌دار جدید خود از سنسورهای دوربین گلکسی اس ۹ استفاده کند اما همان‌طور که قبلاً اشاره شد، احتمالاً گلسی نوت ۹ داری ویژگی‌های دیگری نیز خواهد بود که آن را از سایر گوشی‌های خانواده‌ی سامسونگ متمایز می‌کند.

برای دریافت اطلاعات و جزئیات بیشتر فقط کافی است تا پنج‌شنبه ۱۸ مرداد ۱۳۹۷ (۹ اگست ۲۰۱۸) و معرفی رسمی گوشی گلکسی نوت ۹ توسط سامسونگ صبر کنیم.

نظر شما کاربران تک‌فارس در رابطه با این موضوع چیست؟ به نظر شما پرچم‌دار جدید شرکت سامسونگ چه ویژگی‌های منحصر بفرد دیگری خواهد داشت؟ نظرات خود را با ما به اشتراک بگذارید.

12345678910 (هیچ امتیازی ثبت نشده)
Loading...

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید