بازی Asphalt Legends در کمتر از یک هفته ۴ میلیون بار دانلود شده است

بازی Asphalt Legends در کمتر از یک هفته ۴ میلیون بار دانلود شده است

بازی Asphalt Legends تنها به مدت یک هفته است که توسط توسعه‌ دهندگان شرکت Gameloft عرضه شده اما طبق اخبار منتشر شده، در همین مدت کم بیش از ۴ میلیون بار دانلود شده است. برای جزئییات بیشتر با تکفارس همراه باشید.

طبق ادعای شرکت فرانسوی Gameloft، جدیدترین نسخه بازی Asphalt، جزء ۵ بازی پر دانلود آیفون در ۱۵۰ کشور جهان شده است. کشورهایی که این بازی بیشترین دانلود را در آن‌ها داشته است به ترتیب ژاپن، ایتالیا، آلمان، فرانسه، انگلستان و ایالات متحده هستند.

با این حال این دانلودها، امار تنها یک پلتفرم نیست و این تعداد دانلود توسط سیستم عامل‌های اندروید، ios و ویندوز ۱۰ صورت گرفته است. اما نباید فراموش کرد که این یک نقطه عطفی برای سری Asphalt است و پیش‌تر از این بازی در این مدت کم، چنین استقبالی نشده بود و به نظر می‌رسد بین کاربران محبوبیت زیادی بدست آورده و رتبه‌ی خوب ۴٫۶ را از کاربران اندرویدی در پلی استور دریافت کرده است.

واقعیت امر این است که این بازی توسط ادیتور‌های اپل به عنوان بازی برتر روز و در اصطلاح انگلیسی “Game of the Day” انتخاب شد و در بسیاری از نقاط جهان با این عنوان برای کاربران App Store قرار گرفت و از این روی باعث شد که این بازی در مدت کوتاهی به ۴ میلیون دانلود برسد.

اگر هنوز این بازی را امتحان نکرده‌اید به شما پیشنهاد می‌کنیم هر چه سریع‌تر به فروشگاه‌های پلی استور، App Store و Microsoft Store رفته و بازی را به صورت رایگان دانلود کنید. هر چند این بازی خرید‌های درون برنامه‌ای نیز دارد اما نیازی نیست برای تجربه‌ی گیم پلی عالی آن هزینه کنید و به طور کلی خدشه‌ای به بازی کردن شما وارد نمی‌کند.

نظر شما کاربران تک فارس در رابطه با عملکرد بازی Asphalt Legends چیست؟ نظرات خود در این زمینه را با ما به اشتراک بگذارید.

0

ارسال یک دیدگاه