نام های تجاری،چه ویژگی هایی دارند ؟

نام های تجاری،چه ویژگی هایی دارند ؟

دستگاه هایی که انتخاب میکنید نشان از خلق و خوی شما دارند،زیرا مارک های مختلف دارای ویژگی های متفاوت و مشخصی هستند.در این مقاله نگاهی می اندازیم به برندهای مختلف و خواهیم دید که اگر آنها انسان بودند چه اتفافی می افتاد! از زیبایی خیره کننده و تکبر دیوانه وار اپل گرفته تا پا گرفتن ” توکیو فلش ” و شکوه تنزل یافته ی نوکیا ..

 

1- اپل

مانند یک کشیش کالیفرنیایی در ردای سفید به اینطرف و آن طرف میرود که نشان از ارامش اخروی و تمرکز او بر خلوص و پاکی دارد.با این حال،به دلیل اینکه خودش بهتر میداند و اصرار دارد راهی که میرود تنها راه درست و ممکن است،مردم در واقع به این تصور رسیده اند که اپل در واقع یک متکبر وسواسی است !

 

2 – نوکیا

ستاره راک فناوری که دیگر دورانش به اتمام رسیده است.هنوز در گذشته گیر افتاده و دیگر از دوران شکوه و عظمت خود دور شده است.هر محصول جدیدی که ارائه میکند در ابتدا به عنوان چیزی که گذاشته را تداعی میکند ،به ان نگاه شده ، و بعد هم به فراموشی سپرده میشود.اما هنوز هم در نیم کره ی جنوبی طرفداران زیادی دارد.

 

 

3 – نینتندو

خوب میداند که چطور خود را از قید و بند رها کرده و سرگرم کند،اما این سرگرمی همیشه برای خانواده ها مناسب بوده است.به قول معروف،اگر بدن و ذهن خود را وضعیتی متعادل حفظ کنید و آن وقت است که همیشه به کار خواهید آمد؛این همه به لطف بیش از 26 سال تجربه است.

 

 

4 – بلک بری

کسی که کار خود را به عنوان یک تاجر قاطع شروع کرد ، چند سال گذشته را به خواندن جزواتی گذرانده که توسط عالیجناب ” اپل ” منتشر شده بود و سعی داشته از روشی که وی به کار برده به نفع خود استفاده کند.با این حال هنوز هم همه ان را به عنوان یک شریک تجاری قابل اطمینان می شناسند.

 

5 – Bang & Olufsen

وضعیت خوبی دارد،منحصر به فرد بوده و قیمت بالایی دارد و هیچوقت هم از قیمتش کم نمی شود..ولی هیچکس نمیداند واقعا کارش چیست ! با عبارت دیگر،یک ” مشاور خیالی ” است که از سوی ثروتمندان بیکار استخدام شده است!

6 – توکیو فلش

مانند شرکت کننده ای در یک مسابقه ی تلویزیونی وحشتناک در دهه 80 ، میتوان گفت کمی دیوانه است ! در ابتدا،کاربران خوش شانس از روش استثنایی اش لذت می برند،اما بعد از ساعت ها سر و کله زدن ، در آخر کلافه و عصبانی خواهند شد!

 

 

7 – سونی

راه خودش را خوب بلد است و در هرچیزی یک دستی دارد . با این وجود محصولا گران قیمت سونی و خودداری از استفاده ی ایده های  دیگران  باعث شده که بسیاری از آشنایان قدیمی به سراغ سامسونگ یا ال جی بروند !

8 –  دل

واقعا کسل کننده است، سوء تفاهم نشود ولی هر آنچه که به فکرش رسیده را اجراکرده است ولی کماکان هیچ چیز هیجان انگیزی ندارد.اما با این همه اوصاف ، کار خودش را انجام میدهد.

 

9 – اچ تی سی

اهل کجاست ؟ در مدرسه بچه ی خیلی ساکتی بوده و یک روز مشخص شد که یک بدنساز موفق بوده ! به شش زبان تسلط دارد وبه تازگی یک رمان پر فروش هم نوشته است!

 

10 – گوگل

علامه دهر است و همه از آن وحشت دارند ! و در عین حال خیلی به هم وابسته هستند و همچنین در زمینه ی نقش هم کارش حرف ندارد !

 

12345678910 (هیچ امتیازی ثبت نشده)
Loading...

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید