سامسونگ پس از نوت ۹ در ۸ شهریور از یکی دیگر از گجت‌های مهم خود رونمایی خواهد کرد

سامسونگ پس از نوت ۹ در ۸ شهریور از یکی دیگر از گجت‌های مهم خود رونمایی خواهد کرد

تقویم‌های خود را بیرون آورده و ۸ شهریور را به عنوان روز رونمایی از یکی دیگر از گجت‌های مهم سامسونگ علامت بزنید. اما چرا می‌گوییم «یکی دیگر»؟ دلیلش ساده است: زیرا سه هفته قبل از ۸ شهریور، در ۱۸ مرداد، سامسونگ در یک رویداد ویژه از گلکسی نوت ۹ خود رونمایی خواهد کرد.

رویداد دیگر سامسونگ در ۸ شهریور نیز نیز درست یک روز قبل از شروع رسمی نمایشگاه فناوری IFA در برلین، آلمان برگزار خواهد شد. این شرکت قبلا شروع به ارسال دعوت نامه‌های این رویداد در رسانه‌ها کرده است.

تا کنون، تمام شایعات در مورد این است که سامسونگ جانشین گجت پوشیدنی محبوب خود یعنی ساعت هوشمند Gear S3 را معرفی خواهد کرد: گلکسی واچ جدید.

این گجت در دو سایز عرضه خواهد شد: نوع بزرگ‌تر ۴۶ میلیمتری و مدل کوچک‌تر ۴۲ میلیمتری. هر دو باید می‌بایست ساعت‌های هوشمندی با صفحه نمایش گرد باشند که پلتفرم تایزن سامسونگ را اجرا می‌کنند و ویژگی‌هایی مانند: قاب متحرک و اضافه کردن پشتیبانی از قابلیت‌های بیشتر از جمله پشتیبانی از ۴۰ تمرین مختلف (Gear S3 حدود ۱۰ نوع تمرین را پشتیبانی می‌کند) را شامل می‌شوند.

گلکسی نوت ۹ و گلکسی واچ مطمئنا دو دستگاه جدید سامسونگ هستند که در نیمه دوم سال ۲۰۱۹ توجه‌ها را به خود جلب خواهند کرد. بار دیگر، در اینجا خلاصه‌ای از زمان معرفی آن‌ها را بیان می‌کنیم:

  • ۱۸ مرداد: رویداد رونمایی از گلکسی نوت ۹
  • ۸ شهریور: رویداد رونمایی از گلکسی واچ
After Note 9, Samsung likely to unveil another major new gadget on August 30th
0

ارسال یک دیدگاه