ویوو دو گوشی دیگر را نیز با شارژ ۲۲٫۵ وات عرضه خواهد کرد

ویوو دو گوشی دیگر را نیز با شارژ ۲۲٫۵ وات عرضه خواهد کرد

- درOPPO, Vivo, اخبار تکنولوژی

BBK Electronics شرکت مادر: اوپو، وانپلاس و ویوو است. دو شرکت اول گوشی‎های هوشمندی با تکنولوژی شارژ سریع دارند که به ترتیب VOOC و DASH Charge نامیده می‌شوند، اما کمبود این تکنولوژی در پرچمداران شرکت سوم یعنی ویوو هنوز هم احساس می‌شود.

هنگامی که در ماه ژوئن ویوو از گوشی NEX S با اسنپدراگون ۸۴۵ رونمایی کرد، این گوشی از شارژر ۲۲٫۵ وات درون جعبه خود بهره می‌برد و اکنون طبق گزارشات ۳C، دو گوشی دیگر از شرکت ویوو نیز قابلیت شارژ سریع را دریافت خواهند کرد. هنوز نام مستعاری برای این دستگاه‌ها مشخص نشده، اما حداقل نمونه اولیه آن‌ها در حال توسعه می‌باشد.

این گوشی‌ها با شماره مدل V1809A و V1809T همراه با آداپتور برق نوع V2323A-CN همراه خواهند بود که شامل خروجی ۵V/2A، ۹V/2A و ۱۰V/2.25A می‌شود. این دقیقا همان شارژری است که همراه با NEX S عرضه شده، بنابراین این دستگاه‌ها می‌توانند بخشی از پروژۀ X23 آینده ویوو باشند.

در حال حاضر، فنآوری شارژ سریع‌تر از این، تنها در نسخه Oppo Find X SuperFlash و Premium Lamborghini Edition پشتیبانی می‌شود که با توجه به فنآوری شارژ سریع SuperVOOC ، می‌توان شارژ باتری ۳۴۰۰ میلی آمپر ساعت را در مدت ۳۵ دقیقه از ۰% به ۱۰۰% رساند.

0

ارسال یک دیدگاه