رویدادMission Impossible در بازی Pubg

رویدادMission Impossible در بازی Pubg

- دراخبار تکنولوژی

اگر یکی از طرفداران سری فیلم‌های ماموریت‌غیرممکن هستید و بر حسب اتفاق بازی PUBG را نیز روی موبایلتان بازی می‌کنید، به‌روز‌رسانی جدید این بازی برای شما بسیار لذت بخش خواهد‌بود.

نسخه‌ی موبایل بازی PUBG فعالیت‌ها و ابزار‌های جدیدی را به بازی اضافه کرده که همگی برگرفته از نسخه آخر فیلم ماموریت‌غیرممکن می‌باشند ولی اصلا نگران نباشید; با دانلود این محتویات گوشی شما در عرض ۵ ثانیه خودش را نابود نمی‌کند!

آخرین به‌روزرسانی رایگان این بازی، شامل تعدادی فعالیت و ماموریت با محوریت ماموریت‌غیرممکن برای بخش‌های Team Rush و Survival و همچنین بخش First-person می‌شود. تکمیل این ماموریت‌ها به شما تعدادی Agent IDs را به عنوان پاداش می‌دهد که برای آزاد سازی لباس‌های مخصوصی که تام‌کروز در فیلم می‌پوشد مورد استفاده قرار می‌گیرد. این لباس ها شامل ژاکت و شلوار و چکمه‌های تام‌کروز در این فیلم هستند، ولی برای آزادسازی تمامی این لباس‌ها باید تعداد زیادی Agent ID جمع‌آوری کنید.

بعد از به‌روزرسانی هنگامی که برای اولین بار وارد بازی می‌شوید، با پس زمینه‌ی کلاسیک ماموریت‌غیرممکن روبرو می‌شوید که برای بسیاری از بازی‌بازان حس نوستالژی دارد. پس از آن، هنگامی که از هواپیما با چتر نجات پایین می‌پرید، می‌بینید که چتر نجات شما هم نیز با عکس ماموریت‌غیرممکن تزیین شده‌است. پریدن از هواپیما با چتر نجات دقیقا کاری است که تام‌کروز برای نسخه‌ی آخر ماموریت‌غیرممکن حدود ۱۰۶ بار انجام داد!

تنها چیزی که می‌توان آن را ترسناک‌تر از پریدن ازهواپیما نامید، این است که دومین ستاره‌ی بازی شما مجبور به داشتن سیبیل خنده‌داری است! این قضیه یک مشکل جدی در هنگام فیلم‌برداری نسخه آخر این فیلم بود که هنری کویل با آن روبرو بود. این بازیگر در فیلم ماموریت‌غیرممکن باید با سیبیل ظاهر می‌شد و در فیلم لیگ عدالت با صورتی از ته تراشیده شده در نقش سوپرمن.  

دقیقا معلوم نیست که نسخه‌ی بعدی فیلم ماموریت‌غیرممکن قرار است بر محوریت تام‌کروز و تیم او بچرخد و یا بر ۱۰۰ سربازی که در جزیره ای که هر لحظه کوچک‌تر می‌شود و با هم می‌جنگند، ولی به هر حال اعتراضی به آن نداریم.

نظر شما کاربران تک‌فارس در مورد این به روز رسانی چیست؟ نظرات خود را با ما در میان بگذارید.

0

ارسال یک دیدگاه