باز هم تأخیر در معرفی گوشی Red Hydrogen One

باز هم تأخیر در معرفی گوشی Red Hydrogen One

- دراخبار تکنولوژی

گوشی Red Hydrogen One که دارای صفحه نمایش هولوگرافیکی و قابلیت فیلمبرداری کلیشه‌ای است و قرار بود اوایل این ماه معرفی شود، امروز مشخص شد که باز هم به تأخیر افتاده است.

از روز ۱ آگوست تا ۱۱ سپتامبر، تعدادی نمونه محدود عرضه خواهند شد تا در اختیار آزمایش‌کنندگان دستگاه‌های بتا قرار گیرند. آن کسانی که این گوشی را از قبل سفارش داده‌اند، در تاریخ ۹ اکتبر تحویل گرفته و سپس در تاریخ ۲ نوامبر، تحت پوشش کامل اپراتورهای Verizon، AT&T و Telcel مکزیک قرار خواهند گرفت.

در یک پست وبلاگی که روز دوشنبه منتشر شد، جیم جانارد، مؤسس کمپانی تولیدکننده گوشی جزئیاتی را در مورد آن اعلام کرد. البته باز هم احتمال آن وجود دارد که Red Hydrogen One با تأخیر معرفی شود زیرا قرار بود در ابتدای ماه جاری میلادی معرفی گردد ولی به خاطر تأییدیه کمیسیون ارتباطات فدرال (FCC)، این اتفاق رخ نداد.

Red Hydrogen One تنها با بدنه آلومینیومی و به رنگ مشکی و خاکستری عرضه خواهد شد. ضمن اینکه رنگ تیتانیومی نیز به صورت انبوه تولید نمی‌شود و تعداد آن محدود خواهد بود. به علاوه، قیمت اولیه این گوشی که ۱۲۹۵ بود نیز تغییر نکرده است بنابراین باید این دستگاه را با همین قیمت خریداری کرد.

ماژول دوربین، دارای دو لنز ۴K با قابلیت تطبیق فاصله برای زوم و فوکوس سه بعدی می‌باشد. تقسیم‌کننده نور و دوربین‌های آکا نیز در Red Hydrogen One به چشم می‌خورند تا قابلیت فیلمبرداری کلیشه‌ای به خوبی انجام شود.

لازم به ذکر است که صفحه نمایش این گوشی می‌تواند نسبت به فیلم‌هایی که می‌گیرد، محتواهای ۳D و واقعیت مجازی بیشتر و پیچیده‌تری را پخش کند.

0

ارسال یک دیدگاه