به روز رسانی جدید Sony Xperia XZ2 Premium و بهبود در دوربین

به روز رسانی جدید Sony Xperia XZ2 Premium و بهبود در دوربین

تقریبا از معرفی دستگاه Sony Xperia XZ2 Premium یک ماه گذشته است و این دستگاه در مغازه ها و فروشگاه های آنلاین به مشتری چشمک می زند و حالا یک به روز رسانی مهم نیز برای آن صورت گرفته است. ادامه خبر را در تکفارس بخوانید.

این به روز رسانی جدید که قرار است برای ذستگاه هوشمند Xperia XZ3 Premium ارائه شود، در ابتدا قرار بود یک ارتقا در بخش امنیتی دستگاه به وجود بیاورد و اخبار دیگری وجود نداشت ، تا اینکه اعلام شد قرار است با این به روز رسانی، بهبود هایی در زمینه دوربین نیز به وجود بیاید.

 Sony Xperia XZ2 Premium به همراه یک دوربین دوگانه در پشت گوشی به بازار ارائه شده است که کمی مشکلات نرم افزاری در آن وجود داشت و حالا سونی با یک به روز رسانی، ظاهرا توانسته مقداری از قابلیت ها را به دوربین دستگاه هوشمندش اضافه کند و از کاستی های آن بکاهد.

اولین تغییری که در دوربین دستگاه به وجود آمده است، قابلیت Bokeh Mode است که به شما این اجازه را می دهد، با ضربه زدن روی دکمه زیر شاتر، به آن دسترسی پیدا کنید و همچنین در این ارتقای دوربین، قابلیت Monochrome Effect نیز به دستگاه اضافه شده است که می توان از آن در ویدئو و عکس استفاده کرد.

آخرین چیزی که در این به روز رسانی اضافه شده را نمی توان ضعیف ترین این قابلیت ها به شمار آورد چرا که این آپدیت امنیتی، توانسته مشکلات امنیتی زیادی را نیز رفع کند و به آرامش خاطر را هنگام کار با این دستگاه بالا ببرد. معمولا این به روز رسانی ها به صورت جهانی ارائه می شوند و بعد از ارائه شدن در یک کشور، کم کم گسترش پیدا خواهند کرد.

نظر شما راجع به این به روز رسانی چیست؟ نظر خود را با ما در میان بگذارید.

0

ارسال یک دیدگاه