عکس‌های جدید live از گوشی Pixel 3 XL مشخصات بیشتری از آن را آشکار می‌کند

عکس‌های جدید live از گوشی Pixel 3 XL مشخصات بیشتری از آن را آشکار می‌کند

اگرچه هنوز ۲ ماه تا زمان معرفی گوشی گوگل Pixel 3 XL زمان باقی مانده است، اما عکس‌ها و اطلاعات زیادی به تدریج از آن منتشر می‌شود.

اخیرا یک ویدیوی unboxing از سوی وبلاگ نویس تکنولوژی در کشور روسیه منتشر شده است که تمامی عکس‌های زیر از همان ویدیو دریافت شده است.

به یک سری مشخصات جدید از گوشی گوگل Pixel 3 XL می‌رسیم.

Pixel 3 XL از یک صفحه نمایش ۶٫۷ اینچی با رزولوشن ۱۴۴۰*۲۹۶۰ بهره می‌برد که در گوشی‌های امروزی دارای بریدگی کمی بزرگ محسوب می‌شود. Pixel 3 XL توسط یک باتری با ظرفیت ۳۴۳۰ میلی آمپر تغذیه می‌شود که البته با توجه به صفحه نمایش تقریبا بزرگ گوشی انتظار می‌رفت که ظرفیتی بیشتر داشته باشد.

گوشی پرچم‌دار بعدی شرکت گوگل از دوربین تکی ۱۲ مگاپیکسلی و دوربین سلفی ۸ مگاپیکسلی استفاده می‌کند. در بخش رزولوشن دوربین، این مدل با نسخه قبلی خود یکسان است، اما نباید با توجه به زرولوشن کیفیت دوربین را قضاوت کنیم. سنسورها و پیکسل‌ها می‌توانند بزرگ‌تر باشند.

Pixel 3 XL از تراشه Snapdragon 845 بهره می‌برد که مدل پایه Pixel 3 XL از حافظه داخلی ۶۴ گیگابایت به همراه حافظه رم ۴ گیگابایت استفاده خواهد کرد. ویژگی The-Always on Display نیز در این گوشی حضور دارد که توسط آن می‌توانید والپیپرهای مختلف را تماشا کنید و این قابلیت احتمالا در انحصار گوگل Pixel 3 و Pixel 3 XL خواهد بود.

0

ارسال یک دیدگاه