۶ گوشی هوشمند Sony ، اندروید ۹ را دریافت خواهند کرد

اخبار ، موبایل و تبلت ۲۰ مرداد ۱۳۹۷ - ۱۳:۳۷

در حالی که گوگل به تازگی اندروید ۹ را برای گوشی های هوشمند خود آماده کرده است، بقیه شرکت ها نیز به این فکر اند که دستگاه هایشان را با این به روز رسانی، به قابلیت های جدید مجهز کنند. ادامه خبر را در تکفارس بخوانید.

HTC به تازگی، گوشی هایی که قرار است برای آن ها اندروید ۹ ارسال کند را اعلام کرده است و بنظر می رسد، Sony نیز در همین راستا رو به شفاف سازی آورده است.  کسانی که از دستگاه های سونی استفاده میکنند می توانند امیدوار باشند اگر یکی از گوشی های زیر را خریداری کرده اند، به روز رسانی اندروید ۹ را نیز دریافت کنند.

Xperia XZ2 ، Xperia XZ2 Compact، Xperia XZ2 Premium، Xperia XZ1، Xperia XZ1 Compact، Xperia XZ Premium

اسامی ۶ دستگاه سونی در بالا آمده اند که قرار است این به روز رسانی را دریافت کنند و به نقل از خود سونی، این به روز رسانی در سپتامبر شروع به آمدن برای گوشی های Xperia می کند و این مساله را بیان می کند که بعضی از این دستگاه ها احتمالا در پایان سال به اندروید ۹ نقل مکان کنند که بسیار جذاب بنظر می رسد.

در این بین، بسیاری دیگر از کمپانی های گوشی هوشمند در حال آماده کردن این به روز رسانی برای گوشی های خودشان هستند و در این بین می توان به Oneplus ، Huawei، Oppo  و Vivo اشاره کرد. البته باید منتظر بمانیم و ببینیم که عملکرد این به روز رسانی در آینده به چه شکل به نمایش در خواهد آمد و این اخبار خوشحال کننده نباید ما را از اصل قضیه که عملکرد این به روز رسانی است، دور نگه دارند.

نظر شما راجع به این خبر چیست؟ نظر خود را با ما در میان بگذارید.

12345678910 (هیچ امتیازی ثبت نشده)
Loading...

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید