اکنون می‌توانید فورتنایت را در گوشی‌های اندرویدی غیر از سامسونگ نیز دانلود کنید

اکنون می‌توانید فورتنایت را در گوشی‌های اندرویدی غیر از سامسونگ نیز دانلود کنید

بازی فورتنایت شرکت اپیک گیمز  قطعا از کانال‌های توزیع معمولی عبور نمی‌کند، زیرا توسعه دهنده آن اعلام کرده است که دانلود بازی از طریق فروشگاه گوگل پلی امکان پذیر نخواهد بود. علاوه بر این، تنها صاحبان تلفن‌های هوشمند خاصی از سامسونگ می‌توانند این بازی را در ارائه اولیه بازی کنند.

اما این روند درحال تغییری اساسی است، زیرا اپیک گیمز تحریم گوشی‌های غیر سامسونگ را لغو کرده است، یعنی شما اکنون مجاز به دانلود فورتنایت هستید حتی اگر از گوشی‌های سامسونگ استفاده نکنید.

تا کنون صاحبان گوشی‌های غیر از سامسونگ حتی نمی‌توانستند این بازی را دانلود کنند چه برسد به اینکه آن را بازی کنند. خب، آخرین بخش هنوز هم پابرجاست، زیرا هنوز نمی‌توانید فورتنایت را بازی کنید، حتی اگر آن را در تلفن هوشمند غیر سامسونگی خود دانلود کرده باشید، مگر اینکه در بتا پذیرفته شوید.

آخرین مرحله‌ای که با آن قادر به بازی کردن فورتنایت می‌شود، دریافت دعوت‌نامه بتا است. انتظار می‌رود که اپیک گیمز به آرامی دعوت‌نامه‌ها را به کاربران اندرویدی ارسال کرده تا از سنگین شدن سرورهای خود جلوگیری کند، بنابراین شما فقط می‌بایست تا زمان دریافت این دعوت‌نامه‌های ارزشمند منتظر بمانید و البته فراموش نکنید که برای دریافت این دعوت می‌بایست برای بتای این بازی در وب سایت رسمی بازی‌های Epic Games ثبت نام کنید.

0

ارسال یک دیدگاه