Google Cameo به سلبریتی‌ها کمک می‌کند بیشتر با طرفدارانشان در ارتباط باشند

Google Cameo به سلبریتی‌ها کمک می‌کند بیشتر با طرفدارانشان در ارتباط باشند

- دراخبار تکنولوژی

همه مردم دوست دارند با سلبریتی مورد علاقه‌شان در ارتباط باشند. این حرف نیازی به گواه و شاهد ندارد، کافی است فقط یک بار هنگامی که یک سلبریتی از خیابان رد می‌شود، به سیل جمعیت هواداران که به سمت او روانه می‌شوند تا بتوانند حداقل یک عکس یادگاری یا امضا بگیرند، نگاه کنید. گوگل این امکان را ایجاد کرده‌است که سلبریتی‌ها بیشتر از قبل با هواداران خود در ارتباط باشند.

گوگل برای این کار برنامه‌ای به اسم Cameo را عرضه کرده‌است. به شیوه کار این برنامه بپردازیم. حتما شما هم در گوگل سوال‌هایی را در رابطه با سلبریتی مورد علاقه‌تان سرچ کرده‌اید، و گاها نیز به جواب رسیده‌ اید. Cameo به سلبریتی‌ها این اجازه را می‌دهد که از خودشان فیلم بگیرند و به یکی از این سوال‌هایی که در گوگل در رابطه با آن‌ها پرسیده شده است، جواب دهند. برنامه‌ی Cameo آن ویدیو را بر روی موتور سرچ گوگل قرار می‌دهد و به عنوان جواب، برای کسانی که آن سوال را پرسیده‌اند به آن ها نمایش می‌دهد. به این طریق، هواداران جواب سوال‌های خود را مستقیما از خود فرد محبوبشان دریافت می‌کنند و جای هیچ‌گونه شکی نیز در مورد جواب باقی نمی‌ماند.

البته نباید انتظار داشت که از فردا تمام اینترنت با جواب‌های سلبریتی‌ها پر شده باشد. این برنامه امکان جواب دادن سلبریتی‌ها به مردم را فراهم کرده‌است ولی اینکه خود آنان مایل به استفاده از آن هستند یا خیر، مقوله‌ای دیگر است.

در حال حاضر این برنامه تنها برای سیستم عامل ios موجود است.

نظر شما کاربران تک‌فارس در مورد ایده‌ی جدید شرکت گوگل چیست؟ نظرات خود را با ما در میان بگذارید.

0

ارسال یک دیدگاه