شارژر بی‌سیم سامسونگ قابلیت شارژ همزمان دو دستگاه با هم را دارد

شارژر بی‌سیم سامسونگ قابلیت شارژ همزمان دو دستگاه با هم را دارد

- دراخبار تکنولوژی

سال پیش شرکت اپل شارژر بی‌سیمی را معرفی کرد که توانایی شارژ ۳ دستگاه را به صورت همزمان داشت. این شارژر امسال عرضه خواهد شد ولی اکنون، رقیب سرسختی از طرف شرکت سامسونگ برای خود پیدا کرده‌است. با ادامه خبر با تک‌فارس همراه باشید.

سامسونگ نیز همانند اپل شارژری بی‌سیم را معرفی کرده‌است که توانایی شارژ دو دستگاه را به صورت همزمان دارد. هرچند که تعداد دستگاه‌هایی که شارژر سامسونگ در یک زمان شارژ می‌کند به اندازه‌ی شارژر اپل نیست ولی با این حال هنوز هم یک قدم از شارژر‌هایی که تنها قادر به شارژ یک دستگاه هستند جلوتر است. شارژر سامسونگ دو جایگاه دارد: یکی تنها مخصوص گوشی‌های هوشمند و دیگری می‌تواند جایگاه شارژ ساعت هوشمند و یا گوشی دیگری باشد. در جلوی این دستگاه دو چراغ قرمز رنگ وجود دارد که به شما نشان می‌‌دهد که گوشی همراه و یا ساعت هوشمند شما در حال شارژ شدن هست یا نه.

این دستگاه دارای ورودی برق ۱۲ ولت است و همچنین برای کارایی بهتر دارای یک فن داخلی است که از داغ شدن بیش از حد دستگاه جلو گیری می‌کند.

کمی از رقیب این شارژر یعنی شارژر اپل بگوییم. شارژر اپل دارای ۳ جایگاه برای شارژ همزمان است. برای مثال شما گوشی و ساعت هوشمند و Air Pod خود را همزمان می‌توانید شارژ کنید. قابلیت جالبی که دستگاه دارد، این است که خود شارژر بررسی می‌کند که چه دستگاهی بر روی کدام جایگاه قرار گرفته است و برق مورد نیاز آن دستگاه را به آن جایگاه انتقال می‌دهد، نه بیشتر و نه کمتر. بعضی شایعه‌ها ادعا می‌کنند که این شارژر در شهریور ماه عرضه خواهد شد ولی از درستی این شایعه‌ها اصلا نمی‌توان اطمینان حاصل کرد.

شارژر سامسونگ هم‌اکنون در دسترس عموم است و شما می‌توانید آن را از اینترنت به قیمت ۱۲۰ دلار خریداری کنید.

نظر شما کاربران تک‌فارس در مورد این دو شارژر چیست؟ کدام انتخاب بهتری است؟ نظرات خود را با ما در میان بگذارید.

0

ارسال یک دیدگاه