ارسال و دریافت پیام‌های کوتاه در ویندوز ۱۰ | به زودی

ارسال و دریافت پیام‌های کوتاه در ویندوز ۱۰ | به زودی

به زودی قادر خواهید بود بدون اینکه نیاز به بیرون آوردن گوشی از جیب‌تان داشته باشید، از طریق ویندوز ۱۰ پیام کوتاه دریافت کرده و بفرستید.

مایکروسافت قصد دارد در آینده‌ای نزدیک، با عرضه ویژگی Your Phone برای ویندوز ۱۰، به کاربرانش امکان ارسال و دریافت پیام‌های کوتاه را از طریق گوشی‌های اندرویدی بدهد.

قابلیت Your Phone ابتدا در همایش Microsoft Build این کمپانی که در ماه می برگزار شد، عرضه گردید و اخیراً مایکروسافت گزارش داده که می‌خواهد این ویژگی را به نسخه Insiders ویندوز ۱۰ بیاورد.

با چنین اقدامی به زودی افراد می‌توانند با بروزرسانی ویندوز ۱۰ در ماه اکتبر ۲۰۱۸، Your Phone را در سیستم عامل خود ببینند.

این برای نخستین بار نیست که افراد می‌توانند پیام‌های کوتاه خود را با رایانه دریافت و ارسال کنند بلکه اپل با قابلیت iMessages امکان ارسال پیامک با آیفون و سیستم عامل مک را می‌دهد. ضمن اینکه ویژگی Messages گوگل برای وب نیز مختص گوشی‌های اندرویدی است.

قابلیتی که مایکروسافت قرار است برای ویندوز ۱۰ عرضه کند، به وسیله اپلیکیشن Your Phone میان گوشی و رایانه ارتباط برقرار می‌کند.

ویژگی که مایکروسافت ارائه خواهد کرد به کسانی که آیفون و مک ندارند نیز اجازه استفاده خواهد داد و یا آنها قادر خواهند بود از نسخه وب گوگل نیز بهره ببرند.

0

ارسال یک دیدگاه