گوشی‌ شیائومی Mi 8X Youth / Mi 8X در تاریخ ۱۹ سپتامبر معرفی می‌شود

اخیرا شایعات زیادی در رابطه با یک گوشی هوشمند از سری Mi 8 شیائومی به گوش می‌رسد و مدتی است که این اخبار گسترده‌تر شده‌اند و حتی برخی از مشخصات این گوشی در فضای مجازی میان سایت‌ها دست به دست می‌شود. این گوشی هوشمند قرار است با شماره مدل  M1808D2TE در تاریخ ۱۹ سپامبر و در رویدادی در چنگدو که پایتخت استان سیچوان چین است، به صورت رسمی معرفی شود. برای جزئیات بیشتر لطفا با تکفارس همراه باشید.

نام اصلی این گوشی کماکان مشخص نیست اما اگر این گوشی در آن مراسم معرفی شود، قطعا نام این مدل از سری Mi 8 را خواهیم فهمید. در رابطه با نام این گوشی با اسامی مختلفی همچون Mi 8X، Mi 8X Youth و Mi 8 Screen Fingerpint Edition روبه‌رو خواهید شد.

این گوشی هوشمند جدید قرار است به صفحه نمایش تقریبا بلند ۶٫۲۶ اینچی با وضوح +Full HD مجهز شود و چیپست Snapdragon 710 قلب تپنده این گوشی خواهد بود و وظایف پردازشی آن را بر عهده دارد. در پشت گوشی احتمالا با دوربین‌های اصلی دوگانه مواجه خواهیم شد هر چند تنها وضوح یکی از دوربین‌های اصلی فاش شده و کیفیت آن ۱۲ مگاپیکسل است. وبسایت چینی TENNA که مشخصات بسیاری از گوشی‌ها را قبل از معرفی فاش می‌کند در رابطه با دوربین سلفی این گوشی خبر داده که وضوحی معادل ۲۴ مگاپیکسل خواهد داشت که می‌تواند نیاز بسیاری از افراد علاقمند به سلفی تامین کند.

انتظار می‌رود زمان معرفی این بازه‌ای میان دو گوشی vanilla Mi 8 و Mi 8 SE باشد. برخی از تصاویر منتشر شده نشان می‌دهند که در این گوشی هیچ نشانه‌ای از اسکنر اثر انگشت فیزیکی وجود ندارد بنابراین بسیاری امیدوار شده‌اند که این گوشی قرار است از اسکنر اثر انگشت درون صفحه نمایش بهره ببرد. البته آخرین تصاویری که وبسایت TENNA از این گوشی منتشر کرده، تطابق چندانی با تصاویر قبلی ندارد و همه چیز را در رابطه با این گوشی جدید سری Mi 8 به یک معما تبدیل کرده است. به نظر می‌رسد برای روشن‌تر شدن مشخصات کلی گوشی باید تا هفته آینده صبر کنیم.

نظر شما کاربران تکفارس در رابطه با این گوشی جدید شیائومی چیست؟ لطفا نظرات خود را با ما به اشتراک بگذارید.

12345678910 (هیچ امتیازی ثبت نشده)
Loading...

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید