کنفرانس اپل ۲۰۱۸ | تاریخ رسمی آپدیت بعدی اپل واچ تعیین شد

  • توسط امیر مریخ
  • ۲۱/۰۶/۱۳۹۷
  • ۰

اپل در طی کنفرانس اخیرش، از سری چهارم اپل واچ‌ها رونمایی کرد، و به همراه آن تاریخ انتشار سیستم عامل این دستگاه یعنی watchOS 5 را نیز به طور رسمی تعیین کرد. این سیستم عامل برای تمامی کاربران اپل واچ به طور رسمی در تاریخ ۱۷ سپتامبر سال ۲۰۱۸ در دسترس قرار خواهد گرفت. این سیستم عامل در مراسم کنفرانس توسعه دهندگان WWDC اپل که در تابستان به وقوع پیوست در حد یک پیش نمایش بر روی استیج نقش آفرینی داشت در طی این پیشنمایش ما شاهد وعده‌های جدید اپل که در این سیستم‌ عامل قرار خواهد داشت بودیم. این وعده‌ها شامل ویژگی‌های جدیدی که برای بخش تمرین و ورزش در نظر گرفته شده است، انجام رقابت‌های مختلف با دوستان، حسگر خودکار ورزشی و مربی شخصی اپل که به استفاده کنندگان اپل در پیروزی در رقابت‌های مختلف کمک می‌کند.

مصرف کنندگان این محصول همچنین می‌توانند به پادکست‌هایی این ساعت گوش داده و یا دیگر صاحبان چنین ساعتی در ارتباط و تعامل باشند. چنین امکانی از طریق ویژگی جدید اپل واچ، یعنی ویژگی بیسیم (واکی-تاکی) محقق می‌شود. همچنین در سیستم‌ عامل جدید WatchOS ویژگی‌های دیگری نیز قرار خواهد داشت. این وِیژگی‌ها شامل قابلیت حمایت WebKit است که به وسیله‌ی آن کاربران می‌توانند برخی صفحات وب به خصوص را از طریق ساعت خود رویت کنند و همچنین قابلیت جدیدی که با بلند کرد مچتان می‌توانید سیری (مشاور مجازی) را بیدار کنید!

این مسئله کاملا واضح است که سیستم عامل جدید کاملا برای ساعت جدید بهینه شده است، این ساعت به طور پیش فرض از حسگر EKG و صورت ساعتی جدیدی بهره می‌برد. سری چهار اپل واچ نسبت به نسخه‌های اولیه‌ی خود بیش از ۳۰ درصد افزایش مساحت پیدا کرده‌اند. اپل به طور کلی اینترفیس سیستم عامل جدیدش را نسبت به نسخه‌های قبلی متحول ساخته است به این منظور که ساعت جدید بتواند ترکیبی از اطلاعات بیشتر را در صفحه به طور همزمان بگنجاند. سری چهار همچنین از ویژگی بازخورد لمسی و اسپیکر‌های قدرتمندی بهره می‌برد. اگر این ساعت متوجه سقوط شود به طور سریع با مراکز اورژانسی و سرویس‌های درمانی تماس برقرار می‌کند مگر اینکه مصرف کنند تماس را در طول پنج ثانیه قطع کند. در ادامه‌ی اخبار مربوط به این کنفرانس همراه تکفارس باشید.

قبلی «
بعدی »

پاسخی بگذارید

آخرین اخبار

یادگیری و آموزش

بازی و اپلیکیشن

تلگرام تکفارس