معرفی ایرفونی جدید در کنار گوشی هوشمند OnePlus 6T

معرفی ایرفونی جدید در کنار گوشی هوشمند OnePlus 6T

شرکت چینی OnePlus از عرضه‌ی یک ایرفون با ورودی USB Type-C همراه با گوشی هوشمند OnePlus 6T خبر داد. با تکفارس همراه باشید.

طراحی این ایرفون که با نام بولتز (Bullets) عنوان شده است، در کنار ظاهر عجیب خود، قدمی بزرگ در مقایسه با ورژن قبلی این نوع ایرفون‌ است که باعث شده تا بازدهی و کیفیت صدای بیش‌تر ی را به کاربران ارائه دهد.

در ساخت این ایرفون‌ها از لایه‌ی فلزی استفاده شده است. همچنین برای استحکام و دوام بیش‌تر سیم‌ها، لایه ای از فیبر آرمید روی پوشش درونی وجود دارد.

این ایرفون‌های بولتز، با هر نوع ورودی از نوع تایپ C سازگار هستند و به راحتی با دستگاه های OnePlus جفت می‌شوند. بدین ترتیب کاربران می‌توانند تنظیمات و پیکربندی‌ها را برای بهبود بیش‌تر کیفیت صدا شخصی‌سازی کنند. همچنین به لطف مبدل حرفه‌ای دیجیتال به آنالوگِ شرکت سیروز لاجیک، کیفیت صدای لذت بخش‌تری برای کاربران فراهم شده است.

بولتزها در مقایسه با انواع ایرفون‌هایی که از جک ۳٫۵ میلی‌متری و صدای آنالوگ استفاده می‌کنند، دامنه‌ی دینامیکی گسترده تری را پوشش می‌دهند و از نسبت سیگنال به نویز کم‌تری برخوردار هستند. این هدفون‌های تایپ C افت کیفیت را به کم‌ترین مقدار خود در صدای خروجی می‌رسانند.

در همین حال، این شرکت سازنده در حال آماده شدن برای عرضه‌ی گوشی OnePlus 6T است که پیش از این اخباری از تاریخ انتشار این گوشی هوشمند، مشخصات و حسگر اثر انگشت درون صفحه‎ی آن عنوان شده بود.

حسگر درون صفحه در میان گوشی‌های هوشمند بسیار نادر است و فقط تعداد انگشت شماری از دستگاه‌ها مانند Vivo X20 Plus UD، Vivo X21، Vivo Nex و OPPO R17 دارای چنین قابلیتی هستند.

به تازگی نیز، عکس در وب‌سایت چینی Weibo منتشر شد که نشان از ضد آب بودن این گوشی می‌دهد و حالا این ایرون‌های با کیفیت می‌توانند فرصت خوبی برای شرکت OnePlus باشند تا رقبای خود را پشت سر  بگذارد. انتظار می‌رود این ایرفون‌ها همراه با گوشی هوشمند ۶T در نیمه‌ی چهارم سال ۲۰۱۸ رونمایی شوند.

نظر شما کاربران تکفارس در مورد این ایرون ها چیست؟ دیدگاه خود را برای ما ارسال کنید.

0

ارسال یک دیدگاه