شیطنت های Huawei Mate 20 ادامه دارد؛ این‌بار در یک خرده فروشی

شیطنت های Huawei Mate 20 ادامه دارد؛ این‌بار در یک خرده فروشی

- درHuawei, شرکت های موبایل

تقریبا کسی نیست که نداند Mate 20 آماده رونمایی است و درهمین حوالی مشغول به گردش است و کمپانی بزرگ چینی اخیرا  اطلاعات و تصاویر زیادی را راجع به دستگاهش به بیرون منتشر کرده است. ولی اگر تمام این ها را به عنوان بخشی از برنامه هوآوی برای رونمایی رسمی بدانیم باید بگوییم که این کمپانی بار دیگر دست به این کار زده و این‌بار دستگاهش را در یک خرده فروشی به نمایش گذاشته است.

ظاهرا در تصاویر منتشر شده، دستگاه های دیگری از هوآوی نیز وجود داشته اند و به همین دلیل بوده که این عکس، به Mate 20 ربط داده شده است. همانطور که می بینید گوشه های خمیده جایگاه شیشه ای Mate 20 خبر ازین مساله می دهند که این دستگاه کاملا مستطیلی نخواهد بود. هنوز دقیقا مشخص نیست که این شیشه و جایگاه متعلق به Mate 20 است یا Mate 20 Pro ولی وقتی این قطعه شیشه ای را با دستگاه P20 Pro چک می کنیم می‌بینیم که از این گوشی کمی بزرگتر است و دستگاه مدنظر ظاهرا جثه بزرگتری دارد.

همانطور که خودتان نیز روال این فروشگاه‌ها را می دانید، معمولا  دستگاه روی قاب شیشه ای قرار می گیرد و در سمت راست آن مشخصات و قابلیت های دستگاه به صورت خلاصه نوشته می شود. ولی موضوع دیگر این است که این دستگاه هنوز معرفی نشده و احتمالا بخاطر همین مساله است که عبارت ” به زودی” روی قاب شیشه ای نقش بسته است.

در کنار دو دستگاه Mate 20 و Mate 20 Pro ، انتظار می رود که هوآوی یک دستگاه دیگر را نیز معرفی کند و آن نیز Mate 20 Porsche Design خواهد بود. هم‌چنین بنظر می رسد که نسل بعدی AirPod های کمپانی هوآوی نیز در این رونمایی، قسمت خاصی از توجهات مردم را به خودشان جلب کنند.

نظر شما راجع به این خبر جیست؟ نظر خود را با تک‌فارس درمیان بگذارید.

0

ارسال یک دیدگاه