هوآوی به مردم حاضر در صف خرید آیفون‌های جدید پاوربانک رایگان اهدا کرده است

اخبار ، موبایل و تبلت ۳۱ شهریور ۱۳۹۷ - ۱۶:۳۰

مانند هر سال، معرفی آیفون‌های جدید شور و شوق زیادی را نزد دوست داران این گوشی‌ها ایجاد کرده و هزاران نفر از طرفداران در مقابل فروشگاه های اپل در سراسر جهان صف‌های طولانی را به وجود آورده‌اند. اما این بار هوآوی فرصت را غنیمت شمرده و برای تمسخر اپل دست به کار شده است.

در مقابل فروشگاه اپل در خیابان اورکارد سنگاپور، چند نفر از کارکنان هوآوی حدود ۲۰۰ پاور بانک را برای افرادی که در طول شب در صف خرید آیفون‌های جدید منتظر ایستاده بودند، عرضه کردند. روی بسته بندی این پاوربانک‌ها این پیام وجود داشت: «این یک پاور بانک است، شما به آن نیاز خواهید داشت».

سال‌هاست که جامعه اندروید، از جمله سازنده‌های گوشی‌های هوشمند اندرویدی، اپل را به دلیل عملکرد نامطلوب باتری آیفون‌هایش تمسخر می‌کنند. حتی آیفون XS Max بزرگ نیز تنها ظرفیت باتری ۳،۱۷۴ میلی آمپر ساعتی را ارائه می‌کند. برای مثال در طرف مقابل سامسونگ گلکسی نوت ۹، در اندازه شاسی نسبتا مشابه، باتری ۴،۰۰۰ میلی آمپر ساعتی را دارا می‌باشد. در واقع، امروزه دور از انتظار است که یک گوشی اندرویدی پرچمدار با باتری کمتر از ۳۰۰۰ میلی آمپری داشته باشیم.

نظر شما در مورد این اقدام هوآوی چیست؟ آیا این کار شایسته شرکتی گوشی سازی بزرگی مانند هوآوی است؟ نظرات خود را در بخش دیدگاه‌ها با ما در میان بگذارید.

12345678910 (هیچ امتیازی ثبت نشده)
Loading...

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید