بالأخره اندروید ۹ برای وان‌پلاس ۶ آماده شد

بالأخره اندروید ۹ برای وان‌پلاس ۶ آماده شد

تنها چند هفته پس از آزمایش عمومی، وان‌پلاس بروزرسان Oxygen OS 9.0 مبتنی بر اندروید P را به صورت رسمی برای گوشی وان‌پلاس ۶ عرضه کرد. به غیر از اینکه این مطلب، خبر خوشحال کننده‌ای برای دارندگان پرچمدار فعلی وان‌پلاس می‌باشد، اخباری نیز برای دارندگان دیگر گوشی‌های قدیمی‌تر این شرکت به دست ما رسیده است.

در همایش سال جاری I/O گوگل مشخص شد که وان‌پلاس پس از نوکیا، اوپو، سونی، شیائومی و گوگل، نخستین کمپانی خواهد بود که اندروید P را برای پرچمدارش عرضه می‌کند. حالا و پس از پیش‌نمایش‌های متعدد و بعد از سه هفته آزمایش عمومی نسخه بتا، به نظر می‌رسد کار وان‌پلاس برای عرضه اندروید ۹ جهت گوشی وان‌پلاس ۶ به سرانجام رسیده باشد و از امروز این عرضه آغاز شده است.

ویژگی‌های جدید در Oxygen OS 9.0 برای وان‌پلاس ۶

از اخبار و شایعات موجود متوجه می‌شویم که علاوه بر ویژگی‌های جدید در اندروید P، رابط کاربری Oxygen OS 9.0 هم حالت گیمینگ (Gaming Mode) و حالت “لطفاً مزاحم نشوید” (Do Not Disturb Mode) را برای وان‌پلاس ۶ در اختیار کاربران قرار داده است که امکان تغییر تنظیمات آنها وجود دارد. ضمن اینکه تعداد رنگ‌های تکیه نیز بیشتر شده است.

البته دارندگان وان‌پلاس ۶ که برای دریافت نسخه بتا آزاد ثبت نام کردند، نمی‌توانند Oxygen OS 9.0 را از طریق بروزرسان بیسیم روی گوشی خود نصب نمایند. در عوض این افراد باید به صورت دستی اقدام به نصب این بروزرسان کنند. متأسفانه داده‌ها و تنظیمات موجود در نسخه بتا آزاد هنوز مشخص نشده است.

علاوه بر بروزرسان اندروید ۹٫۰ برای وان‌پلاس ۶، این کمپانی چینی گزارش داد که مدل‌های وان‌پلاس ۵ و وان‌پلاس ۵ تی به همراه وان‌پلاس ۳ و وان‌پلاس ۳ تی نیز به اندروید P بروزرسانی خواهند شد. البته تاریخ دقیقی برای دریافت آخرین نسخه اندروید توسط این دستگاه‌ها از سوی وان‌پلاس مشخص نشده است زیرا می‌توانیم حدس بزنیم که بیشتر تمرکز تولیدکننده چینی، روی گوشی وان‌پلاس ۶ تی می‌باشد. بنابراین این‌گونه نتیجه‌گیری می‌شود که بلافاصله پس از فروش وان‌پلاس ۶ تی و عرضه بروزرسانی‌های مهم برای آن، محصولات سال‌های ۲۰۱۶ و ۲۰۱۷ نیز بروزرسانی‌های مربوط به خود را دریافت خواهند کرد.

0

ارسال یک دیدگاه