تغییر نام ابزار Google Feed به Discover | اضافه‌شدن قابلیت‌های جدید

تغییر نام ابزار Google Feed به Discover | اضافه‌شدن قابلیت‌های جدید

شرکت گوگل در جهت کنترل بیش‌تر نتایج جستجو، بروزرسانی گسترده‌ای را در ابزار Google Feed عرضه کرد. این بروزرسانی شامل ظاهر جدید، بهبود قابلیت‌ها و تغییر نام به دیسکاور (Discover) است که در هر دو نسخه‌ی موبایل و دسکتاپ قابل دسترسی خواهد بود.

طبق گزارش سال قبل، Google Feed ابزاری است که در سطح محتوای کاربر فعالیت دارد و با توجه به نیاز آن‌ها، اطلاعاتی را در قسمت جستجو به نمایش می‌گذارد.

کارن کوربی،مدیر بخش محصولات گوگل، در این باره گفت:

طراحی نو و نام جدید این ابزار، جستجوی کاربران را بسیار ساده و لذت‌بخش خواهد کرد.

طبق این بروزرسانی، گوگل در جهت شخصی سازی هرچه بیش‌تر نتایج در دیسکاور، ایده‌های بیش‌تری را برای کاربران ارائه خواهد کرد و براساس سابقه‌ی جستجوی آن‌ها، محتوای بصری و مقاله‌ها نیز نمایش داده خواهند شد.

با این طراحی مجدد، قابلیت چند زبانه نیز به دیسکاور اضافه شد تا کاربران گویش‌های مختلف به راحتی بتوانند از ابزارهای برنامه استفاده کنند.

کوربی ادامه داد:

در ابتدا ما تنها از زبان‌های انگلیسی و اسپانیایی پشتیبانی می‌کردیم. از این رو زبان‌های دیگری نیز به زودی به این برنامه اضافه خواهند شد.

دیسکاور در این بروزرسانی جدید برای مرورگرهای گوشی‌های هوشمند نیز فعال شده است.

از این پس در صفحه‌ی اصلی مرورگر علاوه بر جستجو می‌توانید اطلاعات مفیدی را مطابق با سابقه‌ی جستجوی و موضوعاتی که به آن‌ها اهمیت می‌ دهید، مشاهده کنید. این اطلاعات از جای جای محیط وب در دسترس شما قرار خواهند گرفت.

این بروزرسانی قرار است در هفته‌های آینده برای تمامی کاربران گوگل فعال شود.

نظر شما کاربران تکفارس در مورد این قابلیت چیست؟ دیدگاه خود را برای ما ارسال کنید.

0

ارسال یک دیدگاه