دعوت‌نامه‌ها، تاریخ معرفی وان‌پلاس ۶ تی را فاش کردند

دعوت‌نامه‌ها، تاریخ معرفی وان‌پلاس ۶ تی را فاش کردند

اگرچه دیگر چیزی به معرفی وان‌پلاس ۶ تی باقی نمانده، ولی تاریخ رونمایی از این دستگاه هنوز به صورت رسمی توسط مقامات این کمپانی چینی تأیید نشده است.

خوشبختانه بر اساس اطلاعات مندرج در دعوت‌نامه‌هایی که به نظر می‌رسد به رویداد معرفی گوشی وان‌پلاس ۶ تی مربوط می‌شوند، گویا تاریخ رسمی رونمایی تأیید شده است.

همچون رویدادهای قبلی، دعوت‌نامه همایش مربوط به وان‌پلاس ۶ تی نیز دارای عبارت Unlock The Speed در بالای خود است.

برخی بر این باورند که استفاده از این کلمات، یعنی تکنولوژی اسکنر اثر انگشت درون صفحه نمایش به جای سنسور تشخیص چهره به کار خواهد رفت. به علاوه، کلمات OnePlus 6T Launch Event نیز طبیعتاً به همایش معرفی پرچمدار آتی کمپانی چینی اشاره می‌کنند. همچنین در کنار تاریخ معرفی، محل رونمایی که کشور هند می‌باشد نیز به چشم می‌خورد.

تاریخ اعلام شده، چند هفته پیش نیز در یک اسکرین شات از وان‌پلاس ۶ تی دیده می‌شد که وان‌پلاس در آن زمان سکوت کرد.

اما مشاهده نام کشور هند در این پوستر، نشان می‌دهد که بازار این کشور بیش از ۱ میلیارد نفری همچنان برای کمپانی چینی اهمیت بسیاری دارد.

جهت اطلاع آن دسته از افرادی که خبر ندارند باید بگوییم که وان‌پلاس ۶ تی احتمالاً با پردازنده اسنپدراگون ۸۴۵ و رم ۶ یا ۸ گیگی عرضه خواهد شد. ضمن اینکه مشتریان می‌توانند از میان دستگاه با حافظه داخلی ۱۲۸ یا ۲۵۶ گیگابایتی یکی را برگزینند. متأسفانه نمونه دارای رم ۶ گیگی فقط با گوشی دارای حافظه داخلی ۶۴ گیگابایتی در دسترس خواهد بود. در مورد سیستم عامل نیز بگوییم که اندروید ۹ و رابط کاربری Oxygen OS 9.0 در این گوشی چینی به چشم خواهند خورد.

0

ارسال یک دیدگاه