شیائومی Redmi Note 6 Pro توسط فروشگاه دیگری هم به فروش رسید

شیائومی Redmi Note 6 Pro توسط فروشگاه دیگری هم به فروش رسید

به نظر می‌رسد به غیر از AliExpress، فروشگاهی در مالدووا نیز گوشی شیائومی رد می نوت ۶ پرو را نیز به فروش می‌رساند. البته با این وجود باز هم نمی‌توان گفت که فروش محصول شیائومی فراگیر شده زیرا این کمپانی چینی هنوز محصول خود را به صورت گسترده به فروش نرسانده است.

زمانی که ویدیو دوم مربوط به شیائومی رد می نوت ۶ پرو منتشر شد، همه فکر کردند که این دستگاه از گوشی شیائومی رد می نوت ۵ پرو ارزانتر خواهد بود و رم کمتری دارد در حالی که چنین چیزی اصلاً قرار نیست رخ دهد.

یک فروشگاه از کشور مالدووا شیائومی رد می نوت ۶ پرو با رم ۳ گیگی و حافظه داخلی ۳۲ گیگابایتی را با قیمت ۳۴۵ دلار یا ۲۹۵ یورو به فروش می‌رساند. حالا اگر این رقم را با قیمت شیائومی رد می نوت ۵ پرو مقایسه کنیم، می‌بینیم که قیمت پرچمدار سابق کمپانی چینی حدوداً ۳۱۴ دلار می‌باشد. البته تفاوت‌های جزئی این گوشی مربوط به مموری و دوربین سلفی هستند. بنابراین می‌توانیم این‌گونه نتیجه‌گیری کنیم که برای خرید مدل رد می نوت ۶ پرو باید همان اندازه‌ای پول پرداخت کنیم که برای رد می نوت ۵ پرو با رم ۴ گیگی و حافظه داخلی ۶۴ گیگابایتی می‌پرداختیم.

حدس ما بر این است که استفاده از دوربین سلفی دوگانه با لنزهای ۲۰ و ۲ مگاپیکسلی به همراه صفحه نمایش دارای ناچ، دلیل افزایش قیمت می‌باشند.

لازم به ذکر است که پردازنده موجود در شیائومی رد می نوت ۶ پرو همان اسنپدراگون ۶۳۶ است و دیگر مشخصات فنی نیز تقریباً با نمونه پیشین یکی هستند.

0

ارسال یک دیدگاه