نام رسمی گلکسی P30 سامسونگ مشخص شد

چندی پیش مشخص شد که سامسونگ می‌خواهد از گوشی میان‌رده جدیدی به نام گلکسی پی ۳۰ رونمایی کند ولی چند روز گذشته، برخی منابع خبری اعلام کردند که نام رسمی این گوشی گلکسی پی ۳۰ نخواهد بود زیرا مشخص گردیده که سامسونگ قصد دارد این دستگاه را به سری اِی خود اضافه کند.

تا دیروز، نام رسمی این گوشی هنوز مشخص نشده بود ولی امروز و بنا بر اعلام منابع خبری موثق که اطلاعات به دست آمده را تأیید نیز کرده‌اند، می‌توانیم با اطمینان خاطر بگوییم که گلکسی پی ۳۰ با نام اِی ۶ اس (A6s) به مشتریان معرفی خواهد شد.

بر اساس اطلاعات دریافتی، بیشترین تمرکز سامسونگ برای فروش گلکسی اِی ۶ اس، کشور چین خواهد بود زیرا این شرکت کره‌ای قصد دارد بازگشت شکوهمندانه‌ای به بازار کشور بیش از ۱ میلیارد نفری داشته باشد و حضور پررنگ خود پس از معرفی گلکسی اِی ۷ (۲۰۱۸) را به همراه گلکسی اِی ۹ پرو (۲۰۱۸) کامل کند و سپس این کمپانی نیم نگاهی نیز به دیگر بازارهای کشورهای آسیایی دارد.

در مورد عرضه جهانی این گوشی نیز، منابع خبری عنوان کرده‌اند که سامسونگ شاید نام دیگری را برای محصول میان‌رده خود برگزیند تا مشتریان آن را با گلکسی اِی ۶ و گلکسی اِی ۶ پلاس اشتباه نگیرند.

در حال حاضر انتظار می‌رود که گلکسی اِی ۶ اس در تاریخ ۱۱ اکتبر و به همراه گلکسی اِی ۹ پرو (۲۰۱۸) به صورت رسمی معرفی شود و پس از مدت کوتاهی از رونمایی از این دستگاه، فروش آنها را آغاز نماید.

تنها نکته‌ای که در مورد این دو گوشی باقی می‌ماند و سامسونگ نیز در مورد سخن نگفته، قیمت آنها می‌باشد.

در پایان نیز اشاره کنیم که چند ساعت پیش، مشخص شده بود که ماژول دوربین اصلی این گوشی چگونه است که با کلیک روی لینک زیر می‌توانید آن را نیز مطالعه نمایید.

تصاویر لو رفته از Samsung Galaxy P30 خبر از دوربین دوگانه در پشت دستگاه می‌دهند

12345678910 (هیچ امتیازی ثبت نشده)
Loading...

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید