بازی فورتنایت اکنون در تمامی دستگاه‌های اندرویدی قابل دریافت است

بازی فورتنایت اکنون در تمامی دستگاه‌های اندرویدی قابل دریافت است

بازی فورتنایت از شرکت بازی سازی اپیک (Epic) اکنون برای دانلود در تمام دستگاه‌های اندروید بدون نیاز به دریافت دعوتنامه در دسترس است. در ادامه همراه تکفارس باشید.

کاربران با دستگاه‌های سازگار می‌توانند به آدرس fortnite.com/android مراجعه کرده و نصب کننده این بازی را دانلود کنند. سپس نصب کننده فایل‌های بازی را دانلود و بازی را در گوشی نصب می‌کند. شما می‌توانید پس از نصب بازی، برنامه نصب کنند را حذف کنید اما برای به‌روزرسانی بازی مجددا به آن نیاز خواهید داشت.

نسخه اندرویدی بازی فورتنایت در ماه آگوست در کنار گلکسی نوت ۹ عرضه شد و در چند روز اول، این بازی تنها برای دستگاه‌های سامسونگی و از طریق فروشگاه‌های سامسونگ در دسترس بود.

در نهایت، شرکت اپیک این بازی را از طریق فرایند ارسال دعوتنامه به دیگر دستگاه‌های سازگار اندرویدی، در دسترس قرار داد اما بسیاری از کاربران چنین دعوتنامه‌هایی را دریافت نکردند.

این بازی در حال حاضر در دسترس تمام دستگاه‌های سازگار اندرویدی است. با این وجود، نصب آن با توجه به عدم  قرارگیری این بازی در فروشگاه گوگل پلی و نیاز به نصب برنامه اینستالر، کمی مشکل است. حتی در دستگاه‌های سامسونگ نیز شما نیاز دارید تا برنامه نصب کننده را دریافت کنید، چراکه در فروشگاه سامسونگ نیز فقط فایل برنامه نصب کننده برای دانلود ارائه می‌شود.

با این حال، چه شما در حال بازی کردن این بازی در اندروید بوده باشید و چه نتوانسته باشید آن را از طریق دعوتنامه دریافت کنید، اکنون می‌توانید این بازی را در دستگاه خود به شیوه‌ای که در بالا ذکر شد دریافت کنید، همچنین همانند سایر سیستم عامل‌ها بخش Battle Royale این بازی رایگان است.

آیا شما موفق به نصب این بازی شده‌اید؟ دیدگاه‌های خود را در بخش نظرات با ما در میان بگذارید.

0

ارسال یک دیدگاه