گزینه جدید Explore در رابط کاربری گوگل کروم نسخه اندروید

  • توسط سید محمد معلمی
  • ۲۲/۰۷/۱۳۹۷
  • ۰

گوگل کروم برای سیستم عامل اندروید به زودی از ویژگی تازه‌ای در رابط کاربری خود بهره می‌برد که تقریباً مراحل نهایی تولید خود را پشت سر می‌گذارد. البته تب Explore پیش از این توسط برخی کاربران و توسعه‌دهندگان استفاده می‌شد ولی برای عرضه نهایی باید تغییرات جزئی در آن اعمال شود.

بخش Explore در گوگل کروم سبب می‌شود که استفاده‌کنندگان از این مرورگر به محتواهایی که شاید مورد علاقه‌شان است، دسترسی داشته باشند. همچنین در این تب، وب‌سایت‌هایی که فرد کاربر به آنها علاقه دارد نیز به نمایش درخواهند آمد.

در حال حاضر، قسمت Explore تعدادی از سایت‌های هندی زبان را نشان می‌دهد ولی دلیل استفاده از این کار، آزمایش قابلیت جدید می‌باشد.

اگر شما از آخرین نسخه گوگل کروم در سیستم عامل اندروید استفاده می‌کنید، می‌توانید از قسمت افزودن آدرس، به chrome://flags بروید و گزینه explore را جستجو نمایید و آپشن Explore websites را فعال کنید تا زمان جستجو، وب‌سایت‌ها به نمایش درآیند. البته پس از فعالسازی گزینه، برای انجام مراحل نهایی باید از گوگل کروم خارج و دوباره وارد شوید تا زمان باز کردن یک تب جدید، بخش Explore نیز پیش روی چشمان شما قرار گیرد.

اگرچه گفته می‌شود که گوگل می‌خواهد قابلیت Explore را در ورژن پایدار گوگل کروم اندروید نیز عرضه کند ولی این احتمال نیز وجود دارد که این اتفاق رخ ندهد و فعلاً برای مدتی به صورت آزمایشی باقی بماند.

قبلی «
بعدی »

پاسخی بگذارید

آخرین اخبار

یادگیری و آموزش

بازی و اپلیکیشن

تلگرام تکفارس